منصوریان در نشست خبری پس از دیدار با سپاهان: از عملکرد خودم راضی نیستم
منصوریان در نشست خبری پس از دیدار با سپاهان: از عملکرد خودم راضی نیستم

✅منصوریان در نشست خبری پس از دیدار با سپاهان: از عملکرد خودم راضی نیستم. علیرضا منصوریان پس از دیدار مقابل سپاهان، در نشست خبری اظهار داشت: به تیم سپاهان تبریک می گویم. آنها به امتیاز مدنظرشان رسیدند. ما شروع خوبی داشتیم و در نظر داشتیم خیلی سریع به گل برسیم. در موقعیت گل هم قرار […]

✅منصوریان در نشست خبری پس از دیدار با سپاهان: از عملکرد خودم راضی نیستم.

علیرضا منصوریان پس از دیدار مقابل سپاهان، در نشست خبری اظهار داشت: به تیم سپاهان تبریک می گویم. آنها به امتیاز مدنظرشان رسیدند. ما شروع خوبی داشتیم و در نظر داشتیم خیلی سریع به گل برسیم. در موقعیت گل هم قرار گرفتیم، اما نتوانستیم به گل برسیم. در ادامه فرصت‌هایی داشتیم، اما گل نکردیم.
وی افزود: درشروع نیمه دوم، سیستم را تغییر دادیم و بازی را کنترل کردیم. تک موقعیت هایی در نیمه دوم و روی ارسال‌ها داشتیم. طبیعی بود که تیم سپاهان برای حفظ گل عقب بنیشند.در اواخر کار، نمی دانم توپ به دست بازیکن سپاهان خورد یا نه و احساس من این بود. در مجموع، ما در گلزنی دچار مشکل هستیم و چاره ای جز تلاش نداریم. امروز اول از خودم و بعد بچه ها انتظار بیشتری داشتم، چون بازیکنانم جانفشانی کردند.
سرمربی تیم تراکتور در پاسخ به سوالی مبنی بر حضور مربی بومی در کادر فنی، یادآور شد: آقای علی مرادی بهترین نفری است که می توانستیم در تراکتور داشته باشیم. ما خودخواهی در مجموعه نداریم و من معتقدم هر کس بتواند به ما کمک کند، قدمش روی چشم‌مان است. به آقای آذرنیا هم گفتم که درمورد مسائل مختلف به ما تذکر بدهد. در کل، این موضوع دغدغه آخرمان است و دغدغه اول‌مان، موفقیت تراکتور و خوشحالی هواداران است.
منصوریان با اشاره به نوع بازی تیم سپاهان، خاطرنشان کرد: لایه‌های دفاعی تیم حریف خیلی بسته بود. امسال در اکثر بازی‌ها تیم‌ ها با یک گل به پیروزی خواهند رسید. در دوران فوتبال کرونایی، دیدارها مانند فوتبال دوستانه سطح بالا و مدرن است.
وی به تمجید از عملکرد تیم سپاهان پرداخت و یادآور شد: بازی ما با سپاهان، بسیار فشرده و نزدیک بود و دو تیم، تیم های مدعی و بزرگی بودند. چهار بازیکن‌مان را در اختیار نداشتیم، اما امروز سپاهان شکل بازی ما را به هم زد و روی آشفتگی خط حمله ما تاثیرگذار بود.
سرمربی تیم تراکتور در پاسخ به این سوال که «آیا همچنان با سه مدافع بازی خواهید کرد؟»، گفت: سپاهان امروز خیلی باهوش بود و تمام نقاظ حمله ما را بسته بود. اگر احساس کنیم سیستم سه دفاعه نمی‌تواند کمکی به تیم ما بکند، ابزار خودمان را داریم و دست مان برای تغییرات باز است.
منصوریان ادامه داد: تمام کردن توپ‌ها خیلی مهم است. ما دچار مشکل اتمام توپ‌ها هستیم، نه نبود مهاجم شش دانگ. عباس زاده، حمزویی و امین اسدی بازیکنان خوبی هستند. عباس زاده ان‌شاءالله در هفته‎‌های آینده به فرم ایده آل خود خواهد رسید و زوج خوبی برای حمزویی خواهد بود.

وی افزود: حتماً نمی‌توانیم بگوییم که مهاجم باید گل بزند. در فوتبال دنیا الان هافبک‌ها در فوتبال دنیا بیشترین گل‌ها را می‌زنند.

سرمربی تراکتور ادامه داد: در سال‎های گذشته در هر تیمی بودم، در هفته‌های نخست با مشکل کسب نتیجه مواجه شده ام. امروز شرمنده هواداران تراکتور شدیم و ما خیلی دوست داریم که آنها را در کنار خودمان داشته باشیم. سال گذشته در پیروزی چهار بر یک تراکتور مقابل ذوب‌آهن، پرشورها نقش ویژه‌ای داشتند.

منصوریان با ابراز امیدواری نسبت به آینده تراکتور، گفت: مطمئن باشید که تراکتور در کورس قهرمانی خواهد بود. دستِ تیم ما خیلی پُر است و یک خانواده به حساب می‌آید. شکل رختکن و تمرین ما شرایط بسیار خوبی دارد. هواداران نگران نباشند، چون ما به راحتی به کورس قهرمانی برخواهیم گشت.

وی گفت: من هدایت این کشتی را برعهده دارم و بابت این باخت اصلاً از خودم راضی نیستم. هر کس که بتواند به زبان ترکی صحبت کند، هوادار تراکتور است و پرشورها جوانان من را به اشتباه سرمربی‌شان ببخشند.