مهم‌ترین ویژگی شهید جمهور، مردمداری بود
مهم‌ترین ویژگی شهید جمهور، مردمداری بود

فرماندار میانه: مهم‌ترین ویژگی شهید جمهور، مردمداری بود تایسیز نیوز – فرماندار میانه مهم‌ترین شاخص و ویژگی شهید جمهور، آیت الله سید ابراهیم رییسی را مردمداری و در کنار مردم بودن دانست. محمدباقر هنربر در گفت‌وگو با ایسنا ضمن تسلیت شهادت شهدای خدمت به مردم انقلابی و ولایت‌مدار ایران، به اقدامات جهادی و شبانه‌روزی دولت […]

فرماندار میانه:

مهم‌ترین ویژگی شهید جمهور، مردمداری بود

مهم‌ترین ویژگی شهید جمهور، مردمداری بود

تایسیز نیوز – فرماندار میانه مهم‌ترین شاخص و ویژگی شهید جمهور، آیت الله سید ابراهیم رییسی را مردمداری و در کنار مردم بودن دانست.

محمدباقر هنربر در گفت‌وگو با ایسنا ضمن تسلیت شهادت شهدای خدمت به مردم انقلابی و ولایت‌مدار ایران، به اقدامات جهادی و شبانه‌روزی دولت سیزدهم اشاره کرد و گفت: دولت انقلابی سیزدهم با شعار دولت مردمی و ایران قوی توانست در این مدت کوتاه اقدامات ارزنده‌ای انجام دهد.

وی با اشاره به برخی از این اقدامات گفت: مدیریت بیماری کرونا که شاهد مرگ روزانه ۷۰۰ نفر از هموطنانمان بودیم، تولید و تزریق واکسن کرونا و فعال کردن و به چرخه انداختن هزاران واحد تولیدی نیمه‌فعال که در این راستا نیز هزاران نفر بیکار صاحب شغل شدند، از جمله اقدامات شاخص این دولت بود.

هنربر ادامه داد: نهضت ملی مسکن یکی از بزرگ‌ترین طرح‌های دولت سیزدهم است که در تمام شهرستان‌های کشور از پیشرفت عمرانی مناسب برخوردار است.