میزبانی تبریز از ۱۲ کشور خارجی در مسابقات جهانی کشتی پهلوانی
میزبانی تبریز از ۱۲ کشور خارجی در مسابقات جهانی کشتی پهلوانی

میزبانی تبریز از ۱۲ کشور خارجی در مسابقات جهانی کشتی پهلوانی تایسیز نیوز – مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی از برگزاری مسابقات جهانی کشتی پهلوانی با حضور ۱۲ تیم خارجی به میزبانی تبریز خبرداد. به گزارش تایسیز نیوز از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، حبیب ستوده نژاد روز دوشنبه با تشریح […]

میزبانی تبریز از ۱۲ کشور خارجی در مسابقات جهانی کشتی پهلوانی

تایسیز نیوز – مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی از برگزاری مسابقات جهانی کشتی پهلوانی با حضور ۱۲ تیم خارجی به میزبانی تبریز خبرداد.

به گزارش تایسیز نیوز از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، حبیب ستوده نژاد روز دوشنبه با تشریح روند برگزاری این رویداد جهانی در تبریز افزود: این مسابقات روزهای های نوزدهم و بیستم بهمن ماه سال جاری و به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجر با حضور ۱۴ تیم داخلی و خارجی برگزار می شود.
وی اعلام کرد: ۹۵ ورزشکار و کادر فنی از کشورهای گرجستان، ازبکستان، آذربایجان، روسیه، ترکیه، جمهوری خود مختار آکجارا گرجستان، مولداوی، هندوستان، رومانی، افغانستان، تاجیکستان، پاکستان و تیم های ملی ایران الف و ب در این مسابقات حضور خواهند یافت و با هم به رقابت خواهند پرداخت.
ستوده نژاد خاطرنشان کرد: وزیر ورزش و جوانان، معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان، سردار باران چشمه رئیس فدراسیون ورزش پهلوانی و زورخانه ای و از خارج کشور هم افرادی همچون ابراهیم اوستک رئیس شاخه کشتی سنتی اتحادیه جهانی کشتی و رئیس فدراسیون کشتی پهلوانی ترکیه و جمعی از مسئولین استانی و کشوری مهمان ویژه این مسابقات خواهند بود.

وی اضافه کرد: این رقابت ها در ۶ وزن برگزار می شود و در پایان مسابقات بازوبند پهلوانی توسط وزیر ورزش و جوانان به بازوی قهرمان این مسابقات بسته خواهد شد.

این رقابت ها به صورت زنده از شبکه سه و شبکه ورزش به صورت زنده پخش خواهد شد.