ناراحتی شدید بازیکنان تراکتور از خمز
ناراحتی شدید بازیکنان تراکتور از خمز

شنیده می‌شود بازیکنان تراکتور از اظهارات تند خمز در نشست خبری بازی با ذوب آهن، به شدت ناراحت هستند. به گزارش تایسیزنیوز، «پاکو خمز»، سرمربی تراکتور پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل ذوب آهن، در نشست خبری به شدت از بازیکنانش انتقاد کرد. او نمایش شاگردانش را مایه آبروریزی دانست و به صراحت […]

شنیده می‌شود بازیکنان تراکتور از اظهارات تند خمز در نشست خبری بازی با ذوب آهن، به شدت ناراحت هستند.

به گزارش تایسیزنیوز، «پاکو خمز»، سرمربی تراکتور پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل ذوب آهن، در نشست خبری به شدت از بازیکنانش انتقاد کرد.

او نمایش شاگردانش را مایه آبروریزی دانست و به صراحت گفت بازیکنی که در کنترل توپ، پاس و سانتر مشکل دارد؛ در حد و اندازه تراکتور نیست.

خمز در ادامه صحبت‌هایش نوک پیکان انتقادات را به سمت بازیکنان جدید گرفت و مدعی شد آنان هیچ کمکی به تیم نمی‌کنند و حتی یک دهم انتظارات را نیز برآورده نکرده‌اند.

این در حالی است که تراکتور از لحاظ مهره یکی از بهترین تیم‌های ایران است و بازیکنان شاخص و با تجربه‌ای در اختیار دارد. 

شنیده می‌شود این صحبت‌های خمز ناراحتی شدید شاگردانش را به دنبال داشته و شاید آنان نیز اشتباهات خمز در چینش ترکیب، تمرینات پرفشار، تغییر پست بازیکنان و … را عامل شکست‌های اخیر می‌دانند.

به نظر می‌رسد خمز هم در زمین مسابقه باخت و هم خارج از آن! او به جای اینکه همچون مربیان تراز اول دنیا مسئولیت باخت را بپذیرد، جو رختکن تیمش را ملتهب کرد.