نخست‌وزیر انگلیس وارد فلسطین اشغالی شد
نخست‌وزیر انگلیس وارد فلسطین اشغالی شد

رسانه‌های اسرائیلی از ورود صبح امروز نخست‌وزیر انگلیس به اراضی اشغالی فلسطین برای «اعلام همبستگی» با تل‌آویو در جنایت خونین غزه، خبر دادند. به گزارش تایسیزنیوز، کانال ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی از ورود «ریشی سوناک» نخست‌وزیر انگلیس به فلسطین اشغالی خبر داد. ریشی سوناک نخست‌وزیر انگلیس پنجشنبه، ۱۹ اکتبر در سیزدهمین روز جنگ غزه،  در […]

رسانه‌های اسرائیلی از ورود صبح امروز نخست‌وزیر انگلیس به اراضی اشغالی فلسطین برای «اعلام همبستگی» با تل‌آویو در جنایت خونین غزه، خبر دادند.

به گزارش تایسیزنیوز، کانال ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی از ورود «ریشی سوناک» نخست‌وزیر انگلیس به فلسطین اشغالی خبر داد.

ریشی سوناک نخست‌وزیر انگلیس پنجشنبه، ۱۹ اکتبر در سیزدهمین روز جنگ غزه،  در سفر به فلسطین اشغالی با «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی دیدار و گفت‌وگو خواهد کرد.

رسانه‌های صهیونیستی، پیشتر گزارش داده بودند که سوناک برای اعلام همبستگی با تل‌آویو در جنگ غزه، به اراضی اشغالی سفر می‌کند. 

رسانه‌های انگلیسی روز گذشته گزارش دادند که نخست‌وزیر این کشور روز پنجشنبه برای اعلام حمایت لندن از رژیم موقت صهیونیستی راهی فلسطین اشغالی می‌شود و قصد دارد از اشغالگران بخواهد که از تشدید بیشتر درگیری‌ها با گروه‌های مقاومت و افزایش حملات به نوار غزه اجتناب کند.

همزمان وزارت خارجه انگلیس نیز اعلام کرد که «جیمز کلورلی» وزیر خارجه این کشور به مصر، ترکیه و قطر می‌رود تا درباره جلوگیری از گسترش جنگ غزه به منطقه غرب آسیا گفت‌وگو کند.

پیش از این نیز «جو بایدن» رئیس جمهور آمریکا و دیگر مقامات ارشد این کشور از جمله «آنتونی بلینکن» وزیر خارجه، «لوید آستین» وزیر دفاع و «جیک سالیوان» مشاور امنیت ملی کاخ سفید به فلسطین اشغالی رفته و حمایت خود از حملات جنایتکارانه رژیم تروریست صهیونیستی به نوار غزه را اعلام کرده بودند.