نخستین حضور بانوان هوادار تراکتور در ورزشگاه برای تماشای بازی لیگ برتر
نخستین حضور بانوان هوادار تراکتور در ورزشگاه برای تماشای بازی لیگ برتر

نخستین حضور بانوان هوادار تراکتور در ورزشگاه برای تماشای بازی لیگ برتر تایسیز نیوز – برای نخستین بار امکان حضور بانوان هوادار تیم فوتبال تراکتور در ورزشگاه یادگار امام تبریز برای تماشای بازی‌های لیگ برتر فراهم شد و امروز بازی تیم مورد علاقه خود را با ذوب آهن اصفهان از نزدیک خواهند دید. به گزارش […]

نخستین حضور بانوان هوادار تراکتور در ورزشگاه برای تماشای بازی لیگ برتر

تایسیز نیوز – برای نخستین بار امکان حضور بانوان هوادار تیم فوتبال تراکتور در ورزشگاه یادگار امام تبریز برای تماشای بازی‌های لیگ برتر فراهم شد و امروز بازی تیم مورد علاقه خود را با ذوب آهن اصفهان از نزدیک خواهند دید.

به گزارش تایسیز نیوز، این بازی از هفته بیست و سوم رقابت های لیگ برتر ساعت ۱۷ امروز جمعه آغاز می‌شود و حضور در ورزشگاه البته به شرط تهیه بلیت از سامانه اینترنتی باشگاه رایگان است.

با توجه به مکانیزه بودن گیت‌های ورودی بانوان، تنها بانوانی می‌توانند وارد ورزشگاه شوند که از جایگاه ویژه بانوان بلیت خریداری کرده و کارت ملی به همراه داشته باشند.

در حالی که کمتر از ۹۰ دقیقه به آغاز این دیدار مانده است، بانوان هوادار تراکتور با هماهنگی هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی در حال انتقال به ورزشگاه با اتوبوس های پیش بینی شده هستند.

پیش از این در ۳۱ مرداد سال ۱۴۰۲ بانوان تبریزی دیدار تیم محبوب خود را از مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا مقابل الشارجه امارات در ورزشگاه یادگار امام از نزدیک تماشا کردند.