نصیرزاده: خمس برای مربیان ایرانی کلاس دانش‌افزایی برگزار می‌کند
نصیرزاده: خمس برای مربیان ایرانی کلاس دانش‌افزایی برگزار می‌کند

مدیرعامل باشگاه تراکتور گفت:‌ پاکو خمس با برگزاری کلاس دانش‌افزایی در زمان تعطیلات نوروزی برای مربیان ایرانی موافقت کرده است. هوشنگ نصیرزاده روز چهارشنبه در گفت‌وگویی با ابراز رضایت از شرایط این تیم، اظهار کرد: خوشبختانه طی هفته‌های اخیر روند خوبی را طی کرده‌ایم و امیدواریم که این روند تا پایان فصل ادامه داشته باشد. […]

مدیرعامل باشگاه تراکتور گفت:‌ پاکو خمس با برگزاری کلاس دانش‌افزایی در زمان تعطیلات نوروزی برای مربیان ایرانی موافقت کرده است.

هوشنگ نصیرزاده روز چهارشنبه در گفت‌وگویی با ابراز رضایت از شرایط این تیم، اظهار کرد: خوشبختانه طی هفته‌های اخیر روند خوبی را طی کرده‌ایم و امیدواریم که این روند تا پایان فصل ادامه داشته باشد.

مدیرعامل باشگاه تراکتور از صدور کارت بازی رومرو گومز خبر داد و اظهار داشت: پس از آنکه ITC این بازیکن از اسپانیا به فدراسیون فوتبال رسید، کارت بازی از سوی سازمان لیگ صادر شد و رومرو گومز در صورت صلاحدید کادر فنی می‌تواند از بازی آینده در ترکیب تیم قرار گیرد.

وی همچنین در خصوص آخرین وضعیت محرومیت هادی محمدی بیان داشت: روز گذشته شخصاً در جلسه کمیته استیناف حضور یافته و دفاعیات باشگاه در مورد این بازیکن که توسط کمیته انضباطی سه جلسه محروم شده بود را به قضات کمیته استیناف ارایه کرده و درخواست تعلیق محرومیتش را تقدیم کردیم. به نظر می‌رسد طی روزهای آتی کمیته استیناف رای نهایی خود در رابطه با مدافع تراکتور را اعلام کند. امیدواریم که دفاعیات باشگاه تراکتور مورد توجه قرار گیرد.

نصیرزاده با اشاره به تماس رئیس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال، توضیح داد: از آنجایی که سرمربی تراکتور جزو مدرسان برجسته یوفا در اتحادیه فوتبال اروپاست ابراهیم شکوری دو تقاضا از ما داشت؛ اول اینکه شرایط حضور تعدادی از مربیان ایرانی در تمرینات تراکتور جهت یادداشت‌برداری فراهم شود و موضوع دوم، برگزاری کلاس دانش‌افزایی با تدریس پاکو خمس در زمان تعطیلات نوروزی برای مربیان متقاضی در تهران یا تبریز بود که در صحبتی که با خمس داشتم با این دو خواسته موافقت کرد. این کلاس ترجیحاً در تبریز برگزار خواهد شد.

مدیرعامل باشگاه تراکتور در پایان اظهاراتش با ابراز امیدواری نسبت به تداوم روند رو به رشد تیم خاطرنشان کرد: ارکان باشگاه برای موفقیت تیم همدل هستند و همانگونه که پیش از این مالک باشگاه عنوان کرده، ما علاوه بر موفقیت در فصل جاری، از هم‌اکنون برای فصل آتی نیز برنامه‌ریزی کرده‌ایم تا انشاالله شاهد رشد و شکوفایی توأم با افتخارآفرینی باشگاه تراکتور باشیم.