نظامی:به سطح بالای فوتبال فکر می کنم
نظامی:به سطح بالای فوتبال فکر می کنم

به گزارش سرویس ورزشی تایسیز،ابوالفضل نظامی سنگربان جوانان مس سونگون در رابطه با شروع فوتبالش اظهار داشت:از سن کودکی شروع به بازی فوتبال کردم. علاقه خاصی به دروازه بانی داشتم و همیشه وقتی فوتبال تماشا می کردم همیشه خودم را جای آن دروازه بان می دیدم و اهدافم را در آن تصور می کردم. وی […]

به گزارش سرویس ورزشی تایسیز،ابوالفضل نظامی سنگربان جوانان مس سونگون در رابطه با شروع فوتبالش اظهار داشت:
از سن کودکی شروع به بازی فوتبال کردم. علاقه خاصی به دروازه بانی داشتم و همیشه وقتی فوتبال تماشا می کردم همیشه خودم را جای آن دروازه بان می دیدم و اهدافم را در آن تصور می کردم.


وی دررابطه با تیم هایی که در آن بازی کرده است خاطر نشان کرد: در تیم های بنیاد,دبیری و مس سونگون بازی کرده ام و در حال حاضر در جوانان مس سونگون ورزقان زیر نظر محمود نصیرپور بازی فعالیت می کنم.
نظامی افزود: پتانسیلی که در خود می بینم و در کنار آن تلاش مستمر و  تمرینات خوب و پیشرفته ای که انجام می دهم , با کمک خداوند امیدوارم به سطح های بالاتر در فوتبال برسم.


سنگربان تیم جوانان مس سونگون دررابطه با نتایج تیم ملی فوتبال ایران گفت: از برد تیم ملی مقابل ژاپن خیلی خوشحال شدم, انتظار برد و بازی زیبا را از تیم ملی داشتم ,تیم ملی بازیکنان خوب و با تجربه ای دارد، از دروازبانان گرفته تا نوک حمله همه با تجربه و کفیت خوبی دارند و بازی روان و با برنامه ای انجام می دهند، اما باخت به قطر رویاهایمان را خراب کرد امیدوارم روزی با پیراهن تیم ملی قهرمان آسیا شوم.

وی خاطر نشان کرد: عواملی که باعث پیشرفت می شود این است که دور از حاشیه باشد و خود را با چیز های الکی به حاشیه نکشاند.

نظامی در پایان گفت:تشکر ویژه دارم از شما و مربیان عزیز که به بنده لطف دارند و حامی من هستند.

انتهای پیام/

  • نویسنده : 16