نقش احیای باشگاه ورزشی شهرداری در توسعه ورزش همگانی تبریز
نقش احیای باشگاه ورزشی شهرداری در توسعه ورزش همگانی تبریز

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه اجرای ۵۵ پروژه ورزشی توسط شهرداری اتفاق مبارکی است، گفت: احیای باشگاه ورزشی شهرداری نقش بسزایی در توسعه ورزش همگانی کلانشهر تبریز دارد. به گزارش تایسیزنیوز، حبیب ستوده نژاد در یکصد و پنجاه و ششمین جلسه شورای اسلامی شهر تبریز اظهار کرد: اقدامات ورزشی شهردار تبریز موهبتی […]

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه اجرای ۵۵ پروژه ورزشی توسط شهرداری اتفاق مبارکی است، گفت: احیای باشگاه ورزشی شهرداری نقش بسزایی در توسعه ورزش همگانی کلانشهر تبریز دارد.

به گزارش تایسیزنیوز، حبیب ستوده نژاد در یکصد و پنجاه و ششمین جلسه شورای اسلامی شهر تبریز اظهار کرد: اقدامات ورزشی شهردار تبریز موهبتی برای شهر بوده و با همت مدیریت شهری، اتفاقات مبارکی در حوزه ورزش در حال رخ دادن است.

وی با اشاره به فعالیت های ورزشی در استان با اشاره به برگزاری سی‌وششمین تور دورچرخه‌سواری بین المللی ایران-آذربایجان در شهریور سال جاری تصریح کرد: این تور یکی از رویدادهای مطلوب ورزرشی بود که با مشارکت شهرداری تبریز با حضور ۱۳تیم بین المللی و ۲ تیم داخل کشور به نحو احسن برگزار شد.

ستوده‌نژاد با بیان اینکه آذربایجان‌شرقی در حوزه ورزش همگانی دارای رتبه نخست کشوری است، افزود: فعالیت ۵۵ پروژه ورزشی در حال احداث شهرداری اتفاقی مهم در کلانشهر تبریز است و احیای باشگاه ورزشی شهرداری تاثیر بسزایی در توسعه ورزش همگانی تبریز داشته است.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی با قدردانی از مدیرعامل باشگاه ورزشی شهرداری از حیث نشاط افزایی با اجرای برنامه های متنوع، گفت: برنامه های ویژه هفته تربیت بدنی امسال با نام و یاد ۲۶۴ شهید والامقام ورزشی استان برگزار شده است.

وی با بیان اینکه در حوزه ورزش بانوان کشور، ۶۴ درصد کم تحرکی وجود دارد، تصریح کرد: شهرداری می‌تواند با ترویج و توسعه ورزش در بین بانوان، برنامه‌های مطلوبی اجرا کند.

ستوده نژاد از آغاز بازسازی اساسی استادیوم یادگار امام(ره) خبر داد و گفت: شهرداری تبریز اقدامات عمرانی متعددی در ساماندهی مسیرهای منتهی به استادیوم انجام داده است.

وی همچنین در خصوص تحویل این استادیوم به شهرداری تبریز، خاطرنشان کرد: درخواست تحویل استادیوم به وزیر ورزش و جوانان ارائه شده و منتظر نتیجه آن هستیم.