نمازگزاران تبریزی از رژیم صهیونیستی اعلام انزجار کردند
نمازگزاران تبریزی از رژیم صهیونیستی اعلام انزجار کردند

نمازگزاران تبریزی از رژیم صهیونیستی اعلام انزجار کردند تایسیز نیوز- نمازگزاران تبریزی در امتداد جمعه های خشم علیه اسرائیل غاصب با برپایی راهپمیایی از کودک کشی و تجاوزگری این رژیم منحوس اعلام انزجار و از مردم مظلوم غزه حمایت کردند. به گزارش تایسیز نیوز، راهپیمایی کنندگان تبریز با سردادن شعارهای “مرگ بر اسرائیل”، “مرگ بر […]

نمازگزاران تبریزی از رژیم صهیونیستی اعلام انزجار کردند

تایسیز نیوز- نمازگزاران تبریزی در امتداد جمعه های خشم علیه اسرائیل غاصب با برپایی راهپمیایی از کودک کشی و تجاوزگری این رژیم منحوس اعلام انزجار و از مردم مظلوم غزه حمایت کردند.

به گزارش تایسیز نیوز، راهپیمایی کنندگان تبریز با سردادن شعارهای “مرگ بر اسرائیل”، “مرگ بر آمریکا”، “اسرائیل نابود است فلسطین پیروز است”، “خیبر خیبر یا صهیون” و ” یا ایها المسلمین اتحدو اتحدو” ضمن حمایت از مقاومت مردم ستم دیده غزه در برابر حملات وحشیانه ارتش صهیونیستی، خشم و انزجار خود را از کشتار وسیع، قتل عام و نسل کشی این رژیم ناپاک اعلام کردند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا در جمع راهپیمایی کنندگان تبریز با بیان اینکه رژیم غاصب اسرائیل نفس های آخر خود را می کشد، گفت: اگر امروز نام و آوازه فلسطین در اقصی نقاط جهان طنین انداز شده است، به برکت انقلاب اسلامی و تدبیر داهیانه امام راحل در نامگذاری روز قدس است.

حجت الاسلام عبدالرحیم نجفقلی زاده سرایی از عملیات طوفان الاقصی به عنوان بزرگ ترین معجزه قرن حاضر یاد کرد و گفت: طی آن ابهت توخالی و هیمنه خودساخته اسرائیلی ها توسط رزمندگان دلیر حماس شکسته شد.

وی شکست امنیتی و اطلاعاتی ارتش رژیم صهیونیستی را از دستاوردهای بسیار مهم عملیات طوفان الاقصی بیان و اظهار کرد: غربی ها و به خصوص آمریکای جنایتکار از اسرائیل غاصب به عنوان شیر غران منطقه غرب آسیا یاد می کردند در حالی که در اثر این عملیات هوشمندانه به موش ترسو تبدیل شد که بازسازی جایگاه قبلی اش غیرممکن خواهد بود.

نجفقلی زاده سرایی با اشاره به شکست های قبلی ارتش صهیونیستی در جریان جنگ های ۳۳ روزه، یادآور شد: در آن جنگ شاخ این رژیم تبهکار و فاسد شکسته شد و در تداوم آن و بر اثر عملیات طوفان الاقصی کمر این رژیم کودک کش شکست.

وی کشته و زخمی شدن صدها افسر و سرباز اسرائیلی و به اسارت گرفته شدن تعداد زیادی از اعضای ارتش این رژیم را نشان دهنده شکسته شدن تدابیر دفاعی و نظامی آنها دانست که این شکست ها روز به روز وسیع تر و گسترده تر می شود.

نجفقلی زاده سرایی شرایط کنونی رژیم اسرائیل را همچون تار عنکبوت توصیف کرد که به نابودی قطعی روز به روز نزدیک می شود.

وی با بیان اینکه وعده مقام رهبری مبنی بر نابودی رژیم صهیونیستی طی ۲۵ سال آینده در حال تحقق است، ابراز امیدواری کرد این زمان با مقاومت مردم فلسطین و غزه بسیار زودتر فرا برسد.

راهپیمایی جمعه‌های خشم و انزجار از جنایات رژیم اسرائیل و حمایت از مردم مظلوم و سربلند غزه این هفته همزمان با ایام الله دهه فجر چهل و پنجمین سالگی پیروزی انقلاب اسلامی در استان‌های آذربایجان شرقی، لرستان، چهارمحال و بختیاری، فارس و خراسان جنوبی برگزار شد.