«نویدکیا» گربه سیاه تراکتور!
«نویدکیا» گربه سیاه تراکتور!

«نویدکیا» گربه سیاه تراکتور! تایسیز نیوز – محرم نویدکیا به عنوان سرمربی، همواره مقابل تراکتور شکست‌ناپذیر بوده است. تراکتور و مس رفسنجان در جریان مرحله یک چهارم نهایی جام‌حذفی از ساعت ۱۹ روز پنجشنبه به میزبانی ورزشگاه یادگارامام (ره) تبریز به مصاف هم خواهند رفت. به گزارش تایسیز نیوز، این سومین مصاف ۲ تیم در […]

«نویدکیا» گربه سیاه تراکتور!

«نویدکیا» گربه سیاه تراکتور!

تایسیز نیوز – محرم نویدکیا به عنوان سرمربی، همواره مقابل تراکتور شکست‌ناپذیر بوده است.

تراکتور و مس رفسنجان در جریان مرحله یک چهارم نهایی جام‌حذفی از ساعت ۱۹ روز پنجشنبه به میزبانی ورزشگاه یادگارامام (ره) تبریز به مصاف هم خواهند رفت.

به گزارش تایسیز نیوز، این سومین مصاف ۲ تیم در فصل جاری خواهد بود. در بازی رفت لیگ‌برتر تراکتور با یگانه گل مهدی عبدی به برتری رسید و گل‌های ریکاردو آلوس و محمد اکبری مصاف برگشت را ۱-۱ مساوی ساخت.

اما شاید حضور محرم نویدکیا روی نیمکت مس رفسنجان باعث سرآسیمگی تی‌تی‌ها شده باشد، چرا که سرمربی کنونی رفسنجانی‌ها، هیچ‌گاه مقابل تراکتور متحمل شکست نشده است.

نویدکیا، ۴ بار به عنوان سرمربی سپاهان با تراکتور دیدار کرده که حاصل آن ۲ برد و ۲ مساوی بوده است. او بعد از قبول هدایت نارنجی‌پوشان در فصل جاری، تراکتور را در رفسنجان متوقف کرد تا به روند مثبت خود مقابل این تیم ادامه دهد.

نویدکیا حالا برای ششمین بار باید به مصاف تراکتور برود و باید دید آیا می‌تواند رکورد مثبت خود برابر قرمزپوشان تبریزی را ادامه دهد یا خیر!؟