نگاه به آموزش و پرورش فرابخشی باشد
نگاه به آموزش و پرورش فرابخشی باشد

استاندار آذربایجان شرقی: نگاه به آموزش و پرورش فرابخشی باشد استاندار آذربایجان شرقی گفت: به آموزش و پرورش باید نگاه فرابخشی داشته باشیم و جلوتر از دیگر بخش‌ها در حوزه آموزش و پرورش حرکت کنیم. به گزارش تایسیز نیوز، عابدین خرّم، در نشست شورای آموزش و پرورش استان با اشاره به برخی چالش‌های حوزه تعلیم […]

استاندار آذربایجان شرقی:

نگاه به آموزش و پرورش فرابخشی باشد

نگاه به آموزش و پرورش فرابخشی باشد

استاندار آذربایجان شرقی گفت: به آموزش و پرورش باید نگاه فرابخشی داشته باشیم و جلوتر از دیگر بخش‌ها در حوزه آموزش و پرورش حرکت کنیم.

به گزارش تایسیز نیوز، عابدین خرّم، در نشست شورای آموزش و پرورش استان با اشاره به برخی چالش‌های حوزه تعلیم و تربیت گفت: دولت سیزدهم به آموزش و پرورش نگاه ویژه‌ای دارد و لازم است برنامه ریزی دقیقی برای ارتقاء دستگاه تعلیم و تربیت استان در تمامی شاخص‌ها تنظیم شود.

وی ادامه داد: آموزش و پرورش باید در اولویت باشد و ضرورت دارد در نواحی آموزش و پرورش نیز جلسات جداگانه، تشکیل و آسیب‌ها و چالش‌ها، بررسی و مسائلی که برای خانواده‌ها و اولیا دغدغه است، رفع شوند.

خرّم تاکید کرد: بازگشایی مدارس، فصل شکوفایی و نشان دادن جلوه‌های آموزش و پرورش است و باید با روند مثبت و مناسب انجام پذیرد.

وی خاطر نشان کرد: در سفر ریاست محترم جمهور به استان، منابع قابل توجهی برای توسعه فضای آموزشی و همچنین برچیدن مدارس کانکسی در نظر گرفته شده است، ولی با این حال باید برای رفع چالش‌های فضای آموزشی پیش بینی‌های لازم صورت گیرد.

وی خواستار همراهی دیگر نهادها با آموزش و پرورش شد و تاکید کرد: مسئولین باید پای کار باشند تا در زمینه‌های مختلف شاهد بهبود و رشد جهشی باشیم.