هافبک صرب برای پیوستن به تراکتور وارد تبریز شد
هافبک صرب برای پیوستن به تراکتور وارد تبریز شد

هافبک صرب برای پیوستن به تراکتور وارد تبریز شد تایسیز نیوز- باشگاه تراکتور تبریز اعلام کرد: پس از مذاکره و جلب رضایت باشگاه «ولس» یونان، «میلوش دلتیچ »، وینگر (هافبک) ۳۰ ساله صربستانی برای حضور در آزمایشات پزشکی و انجام مذاکرات نهایی، بامداد پنج شنبه – ۲۶ بهمن ماه – وارد تبریز شد. به گزارش […]

هافبک صرب برای پیوستن به تراکتور وارد تبریز شد

تایسیز نیوز- باشگاه تراکتور تبریز اعلام کرد: پس از مذاکره و جلب رضایت باشگاه «ولس» یونان، «میلوش دلتیچ »، وینگر (هافبک) ۳۰ ساله صربستانی برای حضور در آزمایشات پزشکی و انجام مذاکرات نهایی، بامداد پنج شنبه – ۲۶ بهمن ماه – وارد تبریز شد.

به گزارش تایسیز نیوز از این باشگاه، بازیکن یاد شده در شرایط مسابقه قرار دارد؛ به طوری که در فصل جاری ۲۱ بار پیراهن تیم ولس در سطح اول فوتبال یونان را برتن کرده و موفق به زدن چهار گل و ارسال یک پاس گل شده است.

آخرین حضور دلتیچ در زمین مسابقه به دیدار ۱۴ بهمن ماه ولس مقابل پانایتولیکوس برمی‌گردد.

این بازیکن در دیدار روز یکشنبه – ۲۲ بهمن – برابر کیفیسیا نیز در فهرست تیمش حضور داشت.

دلتیچ که سابقه حضور در تیم ملی زیر ۱۹ سال صربستان را هم دارد در مجموع ۳۱۱ بازی در باشگاه‌های مختلف، آمار ۵۰ گل و ۲۷ پاس گل از خود برجای گذاشته است.

دلتیچ پیراهن تیم‌های مختلف در سوپر لیگ صربستان، لیگ رومانی، لیگ یونان و لیگ قبرس را برتن کرده و سابقه حضور در تیم آ. ا.ک آتن را هم در کارنامه دارد.

این بازیکن علاوه بر پست وینگر (هافبک) راست، توانایی بازی در پست وینگر چپ و مهاجم سایه را دارد.

براساس ارزش‌گذاری سایت معتبر ترانسفر مارکت، دلتیچ در دوران اوج قرار دارد و در سال‌های اخیر همواره در ترکیب تیم‌هایش حضور داشته؛ به طوری که فصل گذشته ۳۵ بازی برای تیمش انجام داده است.