همه رسانه‌های خارجی به قدرت نظامی ایران پی بردند
همه رسانه‌های خارجی به قدرت نظامی ایران پی بردند

فرماندار شهرستان تبریز: همه رسانه‌های خارجی به قدرت نظامی ایران پی بردند تایسیز نیوز – فرماندار شهرستان تبریز به قدرت و توان نظامی جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد و گفت: تمام دنیا، خبرگزاری‌ها و مطبوعات خبری خارجی و حتی خود رژیم غاصب صهیونیستی به قدرت و توان رزمی ایران پی برده و به آن اشاره […]

فرماندار شهرستان تبریز:

همه رسانه‌های خارجی به قدرت نظامی ایران پی بردند

همه رسانه‌های خارجی به قدرت نظامی ایران پی بردند

تایسیز نیوز – فرماندار شهرستان تبریز به قدرت و توان نظامی جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد و گفت: تمام دنیا، خبرگزاری‌ها و مطبوعات خبری خارجی و حتی خود رژیم غاصب صهیونیستی به قدرت و توان رزمی ایران پی برده و به آن اشاره کرده‌اند.

یونس فاتح در گفت‌وگو با خبرنگار به پاسخ قاطع و سخت ایران اسلامی به رژیم جعلی صهیونیستی اشاره کرد و افزود: اقدامات استراتژی موشک به موشک از زمان هشت سال جنگ تحمیلی که صدام به طور وحشیانه شهر های ایران را بمباران می‌کرد اتخاذ شده است و در این راستا نیز سردار شهید طهرانی‌مقدم به دستور امام خمینی(ره) وضعیت نظامی را از حالت تدافعی به تهاجمی تغییر داد.

وی تصریح کرد: کشورهای محور مقاومت از جمله یمن، لبنان، سوریه و عراق با الگوگیری از نظام جمهوری اسلامی ایران، توانایی و قدرت مقابله و مبارزه با کشورهای استکباری آمریکا و رژیم صهیونیستی را به دست آورده‌اند.

وی از دستگیری عناصر جاسوسی رژیم غاصب صهیونیستی موساد در شهرستان تبریز طی ماه گذشته خبر داد و افزود: کل نیروهای مسلح اعم از سپاه پاسداران، ارتش، نیروی انتظامی، بسیج و عوامل اطلاعاتی در آمادگی کامل برای دفاع از تمامیت ارضی و امنیت مردم هستند.

فرماندار تبریز به خشنودی و رضایت مردم از پاسخ کوبنده سپاه پاسداران به رژیم منحوس صهیونیستی اشاره کرد و ادامه داد: شادی و خوشحالی مردم در سرتاسر ایران اسلامی نشانه غیرت ملی و قدردانی از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.