هواداران خواستار اخراج کادر مدیریت و دروازه‌بان تراکتور شدند
هواداران خواستار اخراج کادر مدیریت و دروازه‌بان تراکتور شدند

هواداران خواستار اخراج کادر مدیریت و دروازه‌بان تراکتور شدند تایسیز نیوز- تعدادی از هواداران خشمگین تیم فوتبال تراکتور با حضور در فرودگاه بین المللی این شهر خواستار اخراج و برکناری اعضای کادر مدیریتی و “حسین پورحمیدی” دروازه بان این تیم شدند. به گزارش تایسیز نیوز، بامداد روز شنبه تعدادی از هواداران تراکتور پس از بازگشت […]

هواداران خواستار اخراج کادر مدیریت و دروازه‌بان تراکتور شدند

تایسیز نیوز- تعدادی از هواداران خشمگین تیم فوتبال تراکتور با حضور در فرودگاه بین المللی این شهر خواستار اخراج و برکناری اعضای کادر مدیریتی و “حسین پورحمیدی” دروازه بان این تیم شدند.

به گزارش تایسیز نیوز، بامداد روز شنبه تعدادی از هواداران تراکتور پس از بازگشت اعضای این تیم از قائمشهر با حضور در فرودگاه تبریز ضد اعضای کادر مدیریت، مدیرعامل، کاپیتان و دروازه بان این تیم شعار داده و با انتقاد از عملکرد ضعیف آنها خواستار برکناری تمام اعضای باشگاه توسط مالک تراکتور شدند.

این افراد همچنین جلوی خودروی حامل بازیکنان تراکتور هنگام خروج از فرودگاه را گرفته و علیه هوشنگ نصیرزاده، سعید مظفری زاده، رضا کرمانشاهی، شجاع خلیل زاده و حسین پورحمیدی شعار داده و از اینکه تعدادی دلال به باشگاه رسوخ کرده و اتخاذ تصمیم می کنند، ابراز نگرانی و خشم کردند.

هواداران تراکتور اعلام کردند، هم اکنون باند دلال ها در باشگاه تراکتور حرف اول و آخر را می زنند و مدیرعامل، مدیر و کاپیتان این تیم با هماهنگی افراد سودجو نفرات خود را در ترکیب اصلی جای می دهند که عامل اصلی باخت های اخیر بوده است.

این افراد همچنین با انتقاد از عملکرد محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتور، از مسئولان آذربایجان شرقی درخواست کردند تا نسبت به تجدید نظر در زمینه مالکیت این باشگاه اقدام کرده و در اسرع وقت وارد عمل شوند.

به گزارش تایسیز نیوز، در پی باخت سنگین ۴ بر یک تیم تراکتور مقابل ذوب آهن در تبریز سرمربی اسپانیایی و تمام اعضای کادر فنی برکنار شد و محمد نصرتی در بازی روز گذشته مقابل نساجی مسئولیت فنی تیم را بر عهده داشت.

تراکتور روز گذشته نیز در هفته بیست و چهارم لیگ برتر با نتیجه یک بر صفر مقابل نساجی تن به شکست داد.

این تیم پرهوادار در چهار هفته گذشته و با سه بازی خانگی تنها ۲ امتیاز کسب کرد و به جای صعود در جدول رده سوم جدول رده بندی را هم از دست داد.