هواپیمای استانبول – تهران پس از دومین نقص فنی به فرودگاه تبریز بازگشت
هواپیمای استانبول – تهران پس از دومین نقص فنی به فرودگاه تبریز بازگشت

مدیر روابط عمومی فرودگاه‌های آذربایجان شرقی گفت: هواپیمای استانبول – تهران پس از ترک فرودگاه تبریز و پس از دومین نقص فنی، از فاصله ۶۰ مایلی دوباره به فرودگاه تبریز بازگشت و فرود اضطراری کرد. به گزارش تایسیزنیوز، هادی نجاتی اظهار کرد: خوشبختانه همه ۲۱۵ سرنشین این هواپیما در سلامت کامل هستند. وی یادآور شد: […]

مدیر روابط عمومی فرودگاه‌های آذربایجان شرقی گفت: هواپیمای استانبول – تهران پس از ترک فرودگاه تبریز و پس از دومین نقص فنی، از فاصله ۶۰ مایلی دوباره به فرودگاه تبریز بازگشت و فرود اضطراری کرد.

به گزارش تایسیزنیوز، هادی نجاتی اظهار کرد: خوشبختانه همه ۲۱۵ سرنشین این هواپیما در سلامت کامل هستند.

وی یادآور شد: هواپیمای مسیر استانبول – تهران A۳۰۰ هما که به دلیل نقص فنی مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه تبریز شده بود، دقایقی پیش برای دومین بار پرواز کرده بود.

نجاتی ادامه داد: این هواپیما بار اول به علت دیده شدن دود در کابین خلبان مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه بین المللی تبریز شده بود و در نهایت پس از رفع نقص فنی، این فرودگاه را ترک کرد.

ماهانه ۱۲۰۰ پرواز در فرودگاه تبریز انجام می شود و این فرودگاه یکی از بزرگ ترین و مهم ترین فرودگاه های کشور به شمار می رود طوری که به عنوان مرکز منطقه ای و در قالب پروازهای داخلی و خارجی به هم استانی ها و مسافران استان های همجوار نیز ارائه خدمات می کند.