هیچ افزایش قیمتی در سطح عرضه قابل قبول نیست
هیچ افزایش قیمتی در سطح عرضه قابل قبول نیست

سرپرست اداره کل صنعت آذربایجان شرقی: هیچ افزایش قیمتی در سطح عرضه قابل قبول نیست تایسیز نیوز – سرپرست اداره کل صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی با تاکید بر این که تمام کالاهای مورد نیاز در انبارها، مراکز نگهداری کالا و بازار به وفور وجود دارد، گفت: هیچ افزایش قیمتی در سطح عرضه قابل […]

سرپرست اداره کل صنعت آذربایجان شرقی:

هیچ افزایش قیمتی در سطح عرضه قابل قبول نیست

هیچ افزایش قیمتی در سطح عرضه قابل قبول نیست

تایسیز نیوز – سرپرست اداره کل صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی با تاکید بر این که تمام کالاهای مورد نیاز در انبارها، مراکز نگهداری کالا و بازار به وفور وجود دارد، گفت: هیچ افزایش قیمتی در سطح عرضه قابل قبول نیست و البته این موضوع شامل بخش خدمات نیز می‌شود.

عبدالحمید سرتیپی در گفت‌وگو با خبرنگاران افزود: به منظور تامین و عرضه محصولات کشاورزی و پروتئینی در بازار همکاری و هماهنگی لازم با مدیران سازمان جهاد کشاورزی استان وجود دارد.

وی با اشاره به برگزاری مرتب جلسات تنظیم بازار با حضور اعضای کارگروه به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان شرقی گفت: تصمیم‌گیری‌های لازم برای رفع برخی از چالش‌ها در جلسات اتخاذ می شود.

سرتیپی با اشاره به اینکه ثبت اطلاعات ورود و خروج کالا در سامانه جامع تجارت الزامی است، تصریح کرد: از مرحله تولید تا عرضه به بازار، کالاها و خدمات در استان رصد می‌شود.

به گزارش تایسیز نیوز، به نقل از اداره کل صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرق، وی ادامه داد: در نظارت بر بازار هر چند اولویت اصلی با اداره کل صمت است ولی انتظار داریم اتاق اصناف و اتحادیه‌های صنفی برای نظارت بر فعالیت واحدهای صنفی همکاری لازم را داشته باشند.