هیچ قدرتی قادر به ایجاد سد در برابر نیروهای مسلح نیست
هیچ قدرتی قادر به ایجاد سد در برابر نیروهای مسلح نیست

امام جمعه تبریز: هیچ قدرتی قادر به ایجاد سد در برابر نیروهای مسلح نیست امام جمعه تبریز گفت: حضور نیروی دریایی ایران در آمریکای جنوبی و حیاط خلوت آمریکا این پیام را دارد که هیچ قدرتی قادر به ایجاد سد در برابر نیروهای مسلح ایران اسلامی نیست. به گزارش تایسیز نیوز، حجت‌الاسلام سیدمحمدعلی آل‌هاشم امروز […]

امام جمعه تبریز:

هیچ قدرتی قادر به ایجاد سد در برابر نیروهای مسلح نیست

هیچ قدرتی قادر به ایجاد سد در برابر نیروهای مسلح نیست

امام جمعه تبریز گفت: حضور نیروی دریایی ایران در آمریکای جنوبی و حیاط خلوت آمریکا این پیام را دارد که هیچ قدرتی قادر به ایجاد سد در برابر نیروهای مسلح ایران اسلامی نیست.

به گزارش تایسیز نیوز، حجت‌الاسلام سیدمحمدعلی آل‌هاشم امروز در همایش گرامیداشت سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر که در مصلای حضرت امام خمینی تبریز برگزار شد، اظهار داشت: ناوگروه پرافتخار نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با پیام صلح و دوستی در تمام دریاها، دریانوردی می‌کند.

وی تصریح کرد: امروز اگر شاهد اعزام ناوگروه ۸۶ نیروی دریایی ارتش متشکل از ناوشکن تمام ایرانی جمهوری اسلامی ایران هستیم به برکت مقاومت و ایستادگی در برابر دشمنان است که در تاریخ ایران زمین یک دور کامل به مسافت ۶۲ هزار کیلومتر در طول ۲۱۳ روز دریانوردی به دست آمد که رهبر معظم انقلاب نیز این را تبریک گفتند.

نماینده ولی فقیه در استان افزود: حضور در دریاها نقش بزرگی در روابط و توسعه راهبردی جمهوری اسلامی می‌تواند داشته باشد.

امام جمعه تبریز گفت: آنچه که خرمشهر را به دست ما بازگردانید، لطف و مدد خداوند بود و امام راحل رحمت الله فرمودند که خرمشهر را خدا آزاد کرد؛ وحدت نیروهای مسلح، فداکاری بسیج و ارتش و سپاه، همه و همه دست در دست هم دادند تا با یاری و عنایت خداوند خرمشهر آزاد شود.

وی با بیان اینکه بی‌تردید فتح خرمشهر از دو جهت بسیار مهم است ادامه داد: با این پیروزی بزرگ جنگ وارد مرحله نوینی شد و قوای اسلامی با حملات کوبنده خود مرحله به مرحله پیروزهای تازه‌ای را به ارمغان آوردند.

نماینده ولی فقیه در استان افزود: همچنین این فتح باعث شد تا حساب کار دست آمریکایی‌ها بیاید و از موضع حمله به موضع دفاع بیفتند.

آل‌هاشم خاطرنشان کرد: بعثی‌ها خرمشهر را با تمام تلفات سنگین به دست آورده بودند و البته برخی خیانت‌ها از جمله خیانت بنی صدر هم دلیل بر سقوط خرمشهر شده بود.

وی با بیان اینکه وقتی خبر فتح خرمشهر آمد، ضربه سنگینی به ارتش بعث صدام وارد شد گفت: عملیات بیت‌المقدس در چند مرحله بود و وقتی خبر آزادسازی خرمشهر در رسانه‌های دنیا منتشر شد، باعث حیرت همه جهانیان شد چرا که آن زمان بیشترین دغدغه غرب، ممانعت از سقوط صدام بود.