واحد توزیع مواد شوینده تقلبی در تبریز ۴.۳ میلیارد ریال جریمه شد
واحد توزیع مواد شوینده تقلبی در تبریز ۴.۳ میلیارد ریال جریمه شد

واحد توزیع مواد شوینده تقلبی در تبریز ۴.۳ میلیارد ریال جریمه شد تایسیز نیوز – مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان‌شرقی گفت: یک واحد توزیع و عرضه‌کننده مواد شوینده تقلبی در تبریز به پرداخت چهار میلیارد و ۳۶۱ میلیون ریال جریمه محکوم شد. «صمد حضرتی» روز شنبه گفت: با بیان اینکه این واحد توزیع از نام یک […]

واحد توزیع مواد شوینده تقلبی در تبریز ۴.۳ میلیارد ریال جریمه شد

تایسیز نیوز – مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان‌شرقی گفت: یک واحد توزیع و عرضه‌کننده مواد شوینده تقلبی در تبریز به پرداخت چهار میلیارد و ۳۶۱ میلیون ریال جریمه محکوم شد.

«صمد حضرتی» روز شنبه گفت: با بیان اینکه این واحد توزیع از نام یک شرکت معتبر مواد شوینده سوءاستفاده کرده بود، افزود: با شکایت شرکت معتبر مذکور از این واحد توزیع کننده، تیم بازرسی مشترک تعزیرات حکومتی به واحد مذکور مراجعه کردند.

وی اظهار کرد: در بازرسی تیم مشترک تعزیرات حکومتی، مواد شوینده تقلبی کشف و تحویل واحد بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان شرقی گفت: پرونده تخلف این واحد در شعبه دوم تعزیرات حکومتی تبریز رسیدگی شد و شعبه با بررسی پرونده این واحد، اتهام تقلب را محرز دانست.

حضرتی، ادامه داد: متهم به پرداخت جریمه مذکور محکوم شد.

به گزارش تایسیز نیوز، در ۹ ماه امسال به دنبال رسیدگی و مختومه شدن هشت هزار و ۹۰۰ پرونده تخلف در حوزه کالا و خدمات آذربایجان شرقی، اصناف متخلف در واحدهای اجرای احکام تعزیرات حکومتی به پرداخت بیش از ۲ هزار و ۷۸۷ میلیارد و ۷۴۶ میلیون ریال جریمه محکوم شدند.