واژگونی تریلی در جاده آذرشهر _ عجب شیر یک کشته به جاگذاشت
واژگونی تریلی در جاده آذرشهر _ عجب شیر یک کشته به جاگذاشت

واژگونی تریلی در جاده آذرشهر _ عجب شیر یک کشته به جاگذاشت تایسیز نیوز- واژگونی یک دستگاه تریلی حامل تجهیزات نصب آسانسور در پنج کیلومتری ورودی عجب شیر از سمت آذرشهر یک کشته بر جای گذاشت. به گزارش تایسیز نیوز، رئیس پلیس راه تبریز _ آذرشهر روز دوشنبه به خبرنگاران گفت: این حادثه پیش از […]

واژگونی تریلی در جاده آذرشهر _ عجب شیر یک کشته به جاگذاشت

تایسیز نیوز- واژگونی یک دستگاه تریلی حامل تجهیزات نصب آسانسور در پنج کیلومتری ورودی عجب شیر از سمت آذرشهر یک کشته بر جای گذاشت.

به گزارش تایسیز نیوز، رئیس پلیس راه تبریز _ آذرشهر روز دوشنبه به خبرنگاران گفت: این حادثه پیش از ظهر امروز رخ داد و راننده ۵۰ ساله اهل شهرستان مرند جان خود را از دست داد.

وی با بیان اینکه این تریلی از ترکیه بارگیری کرده و مقصدش کشور عراق بود، افزود: علت این حادثه ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه و رعایت نکردن سرعت مطمئنه در هنگام بارندگی و لغزندگی جاده است.

سرهنگ حمید دلیری ادامه داد: باتوجه به اینکه بارش باران و لغزنده بودن جاده‌ها، منجر به افزایش تصادفات و واژگونی‌ خودروها می شود، لازم است رانندگان وسایل نقلیه با احتیاط بیشتری رانندگی و سرعت مطمئنه و فاصله طولی مناسب را رعایت کنند.

هوای آذربایجان شرقی به ویژه در جنوب و جنوب غرب استان بارانی است .

جاده ۴۲ کیلومتری آذرشهر – عجب شیر در حد فاصل تبریز و مراغه از محورهای پرتردد و پرحادثه استان آذربایجان شرقی است.