ورزشگاه جدید تبریز اعتبار گرفت
ورزشگاه جدید تبریز اعتبار گرفت

ورزشگاه جدید تبریز اعتبار گرفت تایسیز نیوز – تخصیص بیش از ۲ هزار و ۷۵۰ میلیارد ریال برای ساخت ورزشگاه جدید در تبریز در جلسه علنی شورای اسلامی این شهر تصویب شد. به گزارش تایسیز نیوز، اعضای شورای اسلامی تبریز روز یکشنبه در جلسه علنی این شورا با لایحه پیشنهادی شهرداری مبنی بر احداث ورزشگاه […]

ورزشگاه جدید تبریز اعتبار گرفت

تایسیز نیوز – تخصیص بیش از ۲ هزار و ۷۵۰ میلیارد ریال برای ساخت ورزشگاه جدید در تبریز در جلسه علنی شورای اسلامی این شهر تصویب شد.

به گزارش تایسیز نیوز، اعضای شورای اسلامی تبریز روز یکشنبه در جلسه علنی این شورا با لایحه پیشنهادی شهرداری مبنی بر احداث ورزشگاه جدید هفت هکتاری در این شهر موافقت کردند.

شهردار تبریز در جریان بررسی این لایحه در جلسه شورای اسلامی این شهر با اشاره به اهمیت اجرای این پروژه، گفت: بر اساس هماهنگی های انجام شده با وزیر ورزش و جوانان و بر اساس برنامه ریزی های اولیه این ورزشگاه در محل مجموعه یادگار امام (ره) تبریز احداث می شود.

«یعقوب هوشیار»، با اشاره به آمادگی شهرداری تبریز برای تکمیل طرح مطالعاتی این پروژه در مدت ۴۵ روز آینده، افزود: پیش بینی های لازم برای تغییر احتمالی محل احداث و انتقال این ورزشگاه به غرب تبریز نیز انجام شده است.

وی اظهار کرد: در راستای برنامه های راهبردی و عملیاتی شهرداری تبریز در سال جاری ۲۵ سالن ورزشی در نقاط مختلف شهر احداث شد و تلاش می شود ورزشگاه جدید تبریز به عنوان بزرگترین مجموعه ورزشی کشور با ظرفیت ۱۵ هزار نفر احداث شود.

هوشیار، ادامه داد: این پروژه در برنامه و بودجه سال ۱۴۰۳ پیش بینی شده است و با حمایت های مدیریت شهری عملیات عمرانی آن سال آینده آغاز می شود.

جلسه علنی شورای اسلامی تبریز به منظور بررسی ردیف های برنامه و بودجه ای سال آینده و اجرای پروژه های کلان عمرانی برگزار شد.