وزیر راه: صندوق تامین خسارت بدنی به تکلیف قانونی خود عمل کند
وزیر راه: صندوق تامین خسارت بدنی به تکلیف قانونی خود عمل کند

وزیر راه: صندوق تامین خسارت بدنی به تکلیف قانونی خود عمل کند تایسیز نیوز – وزیر راه و شهرسازی به تلاشها برای انجام ندادن تکالیف قانونی در زمینه رفع نقاط حادثه خیز واکنش نشان داد و گفت: صندوق تامین خسارت بدنی باید به تکالیف قانونی خود عمل کرده و از منابع صندوق برای رفع نقاط […]

وزیر راه: صندوق تامین خسارت بدنی به تکلیف قانونی خود عمل کند

تایسیز نیوز – وزیر راه و شهرسازی به تلاشها برای انجام ندادن تکالیف قانونی در زمینه رفع نقاط حادثه خیز واکنش نشان داد و گفت: صندوق تامین خسارت بدنی باید به تکالیف قانونی خود عمل کرده و از منابع صندوق برای رفع نقاط حادثه خیز استفاده کند.

به گزارش تایسیز نیوز، مهرداد بذر باش در جلسه کمیسیون ایمنی راه های آذربایجان شرقی در تبریز همزمان با روز ملی ایمنی حمل و نقل گفت: رئیس جمهوری دستور داده اند تا از محل اعتبارات صندوق تامین خسارت های بدنی، ۳۰ هزار میلیارد ریال برای رفع نقاط حادثه خیز اختصاص یابد، اما عده ای تلاش می کنند مانع از انجام این تکلیف بشوند.
وی با اشاره به اینکه بخش زیادی از منابع این صندوق را به سپرده بانکی تبدیل کرده و سود دریافت می کنند، نسبت به این موضوع واکنش نشان داده و خواستار عمل کردن این صندوق به تکالیف قانونی شد.
وزیر راه و شهرسازی خاطرنشان کرد: رفع نقاط حادثه خیز با کاهش تصادفات فوتی و جرحی به صورت مستقیم، موجب کاهش پرداخت خسارت توسط صندوق می‌شود .

به گزارش تایسیز نیوز، سال گذشته ۷۲۵ نقطه حادثه‌خیز کشور رفع شده است.