وضعیت جسمانی دانش‌آموزان روستای «باغ یری» مراغه مساعد است
وضعیت جسمانی دانش‌آموزان روستای «باغ یری» مراغه مساعد است

وضعیت جسمانی دانش‌آموزان روستای «باغ یری» مراغه مساعد است تایسیز نیوز- مسئول مرکز فوریت‌های پزشکی و اورژانس ۱۱۵ مراغه گفت: وضعیت جسمانی دانش‌آموزان روستای «باغ یری» این شهرستان که بر اثر واژگونی کانکس مدرسه زخمی شده بودند، مساعد است.   «رسول اسدی» یکشنبه‌شب در گفت‌وگو با خبرنگار افزود: کانکس مدرسه این روستا ظهر امروز بر […]

وضعیت جسمانی دانش‌آموزان روستای «باغ یری» مراغه مساعد است

تایسیز نیوز- مسئول مرکز فوریت‌های پزشکی و اورژانس ۱۱۵ مراغه گفت: وضعیت جسمانی دانش‌آموزان روستای «باغ یری» این شهرستان که بر اثر واژگونی کانکس مدرسه زخمی شده بودند، مساعد است.  

«رسول اسدی» یکشنبه‌شب در گفت‌وگو با خبرنگار افزود: کانکس مدرسه این روستا ظهر امروز بر اثر گردباد واژگون شد و علاوه بر معلم، پنج نفر از دانش‌آموزان که در داخل آن حضور داشتند، زخمی شدند.

به گفته وی یک نفر از دانش‌آموزان همراه با خانم معلم این روستا به صورت سرپایی درمان و مرخص شدند اما چهار دانش‌آموز دیگر بر اثر شکستگی برخی اعضا از جمله انگشت و قفسه سینه بستری هستند.

بخشدار سراجوی مراغه نیز بیان کرد: در اثر این گردباد، کانکس مدرسه به صورت کامل تخریب و به برخی از منازل روستایی نیز خسارت وارد شد.

«علی تقوی» این را هم بیان کرد که مدارس ۱۵ روستای این بخش کانکسی است و در برخی از آنها دانش‌آموزان تا کلاس ششم می‌توانند تحصیل کنند.

گفتنی است «مرتضی مینویی»، فرمانداری مراغه هم با حضور در بیمارستان سینا، از دانش‌آموزان مصدوم روستای «باغ یری» عیادت، و از آنان دلجویی کرد.

به گزارش تایسیز نیوز پس از وقوع این گردباد امدادگران اورژانس و هلال احمر شهرستان به محل اعزام شدند و مصدومان را به بیمارستان سینا منتقل کردند.

بخش سراجوی مراغه به مرکزیت شهر خداجو بیش از ۹۰ روستا دارد که تعداد قابل توجهی از آنها به دلیل فاصله زیادی که با مرکز بخش و شهر مراغه دارند، جزو روستاهای محروم شهرستان به شمار می‌روند.