پارک محله‌ای فجر شهرک ارم با اعتبار ۱۳ میلیارد ریال احداث می‌شود
پارک محله‌ای فجر شهرک ارم با اعتبار ۱۳ میلیارد ریال احداث می‌شود

پارک محله‌ای فجر شهرک ارم با اعتبار ۱۳ میلیارد ریال احداث می‌شود شهردار منطقه ۱۰ تبریز از احداث پارک جدید محله‌ای در خیابان فجر شهرک ارم با اعتباری افزون بر ۱۳ میلیارد ریال خبر داد. به گزارش تایسیز نیوز، موسی زارعی با اشاره به افزایش سرانه فضای سبز و توسعه زیر ساخت های شهری اظهار کرد: […]

پارک محله‌ای فجر شهرک ارم با اعتبار ۱۳ میلیارد ریال احداث می‌شود

احداث پارک

شهردار منطقه ۱۰ تبریز از احداث پارک جدید محله‌ای در خیابان فجر شهرک ارم با اعتباری افزون بر ۱۳ میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش تایسیز نیوز، موسی زارعی با اشاره به افزایش سرانه فضای سبز و توسعه زیر ساخت های شهری اظهار کرد: به منظور افزایش رفاه شهروندان و ایجاد نشاط اجتماعی، شهرداری منطقه ۱۰ تبریز عملیات عمرانی احداث پارک محله ای در خیابان فجر جنب سالن ورزشی زورخانه شهرک ارم را آغاز کرده است.

وی با بیان اینکه این پارک محله ای در مساحتی به متراژ ۳ هزار مترمربع و با اعتباری افزون بر ۱۳ میلیارد ریال احداث می‌شود، افزود: این پروژه در جدول کشی قرار گرفته است.

زارعی با اشاره به اینکه توسعه‌ فضای سبز، شاخص مهم در مدیریت شهری است، افزود: در کنار برنامه‌های عمرانی و خدماتی، سعی می کنیم فضاهای انسان‌محور را در سطح منطقه تقویت کنیم از این رو پارک‌های محله‌ای فرصت ارزشمند شهرداری منطقه ۱۰ برای ارتقای برنامه‌های نشاط‌بخش است.

شهردار منطقه ۱۰ با بیان اینکه احداث پارک محله‌ای ضمن ایجاد نشاط در بین شهروندان، ارزش افزوده برای این منطقه را نیز به همراه خواهد داشت گفت: امیدواریم طی روزهای آینده این فضا برای استفاده شهروندان آماده شود.