پذیرش دانشجوی کارشناسی‌ارشد در دانشگاه معارف اسلامی
پذیرش دانشجوی کارشناسی‌ارشد در دانشگاه معارف اسلامی

پذیرش دانشجوی کارشناسی‌ارشد در دانشگاه معارف اسلامی به گزارش تایسیز نیوز به نقل از ایرنا- دانشگاه معارف اسلامی تحت نظارت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها برای نیم‌سال اول سال تحصیلی ۱۴۰۴ ـ ۱۴۰۳ (ترم مهر ۱۴۰۳) از طریق آزمون ورودی اختصاصی کارشناسی‌ارشد از میان برادران و خواهران طلبه (ویژه طلاب حوزه‌های علمیه) دانشجو […]

پذیرش دانشجوی کارشناسی‌ارشد در دانشگاه معارف اسلامی

به گزارش تایسیز نیوز به نقل از ایرنا- دانشگاه معارف اسلامی تحت نظارت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها برای نیم‌سال اول سال تحصیلی ۱۴۰۴ ـ ۱۴۰۳ (ترم مهر ۱۴۰۳) از طریق آزمون ورودی اختصاصی کارشناسی‌ارشد از میان برادران و خواهران طلبه (ویژه طلاب حوزه‌های علمیه) دانشجو می‌پذیرد.

به گزارش گروه علم و آموزش ایرنا از نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، دانشگاه معارف اسلامی تحت نظارت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها برای نیم‌سال اول سال تحصیلی ۱۴۰۴ ـ ۱۴۰۳ (ترم مهر ۱۴۰۳) از طریق آزمون ورودی اختصاصی کارشناسی‌ارشد از میان برادران و خواهران طلبه (ویژه طلاب حوزه‌های علمیه) در رشته‌های زیر دانشجو می‌پذیرد:

مدرسی معارف قرآن و حدیث برادران و خواهران روزانه (رایگان)، مدرسی مبانی نظری اسلام برادران و خواهران روزانه (رایگان)، مدرسی اخلاق اسلامی برادران و خواهران روزانه (رایگان)، مدرسی انقلاب اسلامی برادران و خواهران روزانه (رایگان)، مدرسی تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی برادران و خواهران روزانه (رایگان)، مشاوره با رویکرد اسلامی برادران و خواهران روزانه (رایگان)، ارتباطات و تبلیغ فرهنگی برادران و خواهران روزانه (رایگان) و مدیریت سازمان‌ها و نهادهای فرهنگی با رویکرد اسلامی برادران و خواهران روزانه (رایگان)

ظرفیت هر رشته بر اساس مجوز دفتر گسترش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری خواهد بود. زمان نام نویسی چهارم تا ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ اعلام شده است.

متقاضیان لازم است دربازه زمانی برای نام نویسی اینترنتی به سامانه پذیرش دانشگاه معارف اسلامی در سایت دانشگاه به آدرس https://maaref.ac.ir/ مراجعه و نسبت به نام نویسی اینترنتی اقدام کنند.

داوطلبان فقط در این بازه زمانی می‌توانند نسبت به مشاهده یا ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی خود اقدام کنند. ارائه مدارک، بعد از قبولی در آزمون ورودی الزامی است و هنگام نام نویسی، مدرکی از داوطلب اخذ نمی‌شود.

کارت ورود به جلسه آزمون، روزهای سه‌شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه ۱۸، ۱۹ و ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ به صورت اینترنتی از طریق سایت دانشگاه توزیع خواهد شد.

تاریخ برگزاری آزمون روز جمعه مورخ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ خواهد بود. محل برگزاری آزمون در شهرهای قم و مشهد (در صورت به حد نصاب رسیدن تعداد متقاضیان برگزاری آزمون در شهر مشهد) است که نشانی دقیق آن در روز توزیع کارت (به صورت اینترنتی)، به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

در صورتی که تعداد داوطلبان متقاضی آزمون در شهر مشهد به ۱۰۰ نفر برسد این آزمون در شهر مشهد نیز برگزار می‌شود، در غیراین صورت، آزمون فقط در شهر قم برگزار خواهد شد.