پروژه رینگ شرق تبریز تا پایان سال به اتمام می‌رسد
پروژه رینگ شرق تبریز تا پایان سال به اتمام می‌رسد

مدیرعامل آب منطقه‌ای استان: پروژه رینگ شرق تبریز تا پایان سال به اتمام می‌رسد تایسیز نیوز – مدیرعامل آب منطقه‌ای آذربایجان‌شرقی با بررسی آخرین وضعیت آبرسانی به تبریز و تبیین برنامه‌های سال جدید، از اتمام پروژه رینگ شرق تا پایان سال خبر داد. یوسف غفارزاده در جلسه شورای بهره‌برداری شرکت که با حضور معاونین و […]

مدیرعامل آب منطقه‌ای استان:

پروژه رینگ شرق تبریز تا پایان سال به اتمام می‌رسد

پروژه رینگ شرق تبریز تا پایان سال به اتمام می‌رسد

تایسیز نیوز – مدیرعامل آب منطقه‌ای آذربایجان‌شرقی با بررسی آخرین وضعیت آبرسانی به تبریز و تبیین برنامه‌های سال جدید، از اتمام پروژه رینگ شرق تا پایان سال خبر داد.

یوسف غفارزاده در جلسه شورای بهره‌برداری شرکت که با حضور معاونین و مدیران برگزار شد، با اشاره به آخرین وضعیت منابع آب تبریز، اظهار کرد: متاسفانه نبود رینگ به دور کلانشهر تبریز، تامین آب شرب سال قبل را مشکل‌تر کرد در حال حاضر رینگ جنوبی شهر با ۲۶ کیلومتر مسافت به اتمام رسیده و در برنامه داریم تا رینگ شرقی را قطعا تا پایان سال به بهره‌برداری برسانیم.

وی با بیان اینکه علی‌رغم بارش‌های اخیر، با توجه به شرایط خشکسالی و عدم تبدیل بارش‌ها به روانآب، تنها ۵۲ درصد مخازن سدهای استان پر شده، اضافه کرد: سال گذشته، سال بسیار سختی بود و با تداوم شرایط خشکسالی و کاهش بارندگی‌ها مواجه بودیم اما با مدیریت منابع و مصارف آبی توانستیم این بحران را در بخش‌های مختلف کشاورزی، صنعتی و شرب مدیریت کنیم.

به گزارش تایسیز نیوز، به نقل از روابط عمومی آب منطقه‌ای آذربایجان‌شرقی، وی با اشاره به برداشت‌های غیرمجاز و گاه مصرف بی‌رویه خاطرنشان کرد: علی‌رغم باور عمومی، بارندگی‌های پراکنده روزهای اخیر، اثربخشی ناچیزی بر مخازن سدها داشته که امیدواریم شهروندان با خودداری از مصارف غیرضروری، یاری‌گر کارکنان صنعت آب استان باشند.