پنج شرور در تبریز دستگیر شدند
پنج شرور در تبریز دستگیر شدند

پنج شرور در تبریز دستگیر شدند تایسیز نیوز – فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی گفت: پنج شرور در یکی از خیابان‌های تبریز دستگیر شدند. به گزارش تایسیز نیوز ، سردار « علی محمدی»، روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: این شرورها موجب راه‌بندان، مزاحمت و اخلال در نظم عمومی در این شهر شده بودند. […]

پنج شرور در تبریز دستگیر شدند

تایسیز نیوز – فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی گفت: پنج شرور در یکی از خیابان‌های تبریز دستگیر شدند.

به گزارش تایسیز نیوز ، سردار « علی محمدی»، روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: این شرورها موجب راه‌بندان، مزاحمت و اخلال در نظم عمومی در این شهر شده بودند.

وی اظهار کرد: برابر اعلام فوریت های پلیس ۱۱۰ مبنی بر چاقوکشی و راه بندان و تخریب خودروهای عبوری، توسط پنج نفر در یکی از خیابان های تبریز، ماموران کلانتری ۲۸ قراملک به محل اعزام شدند.

فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی گفت: ماموران پس از حضور در محل مشاهده کردند که این افراد اقدام به راه بندان و ایراد خسارت به خودروهای عبوری می کنند.

سردار محمدی، ادامه داد: ماموران با استفاده از شگردهای پلیسی با شجاعت هر چه تمام، افراد شرور را دستگیر و به کلانتری دلالت دادند و از متهمان که در بازجویی در حالت عادی نبودند، تعدادی سلاح سرد کشف شد.

وی با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده تحویل مقام قضایی شدند، یادآور شد: امنیت و آرامش مردم با خون شهدا به دست آمده است و هر کس بخواهد امنیت مردم را خدشه دار کند پلیس با تمام توان با آنان برخورد خواهد کرد.