پیاده‌روی خانوادگی به مناسبت عید غدیر خم برگزار می‌شود
پیاده‌روی خانوادگی به مناسبت عید غدیر خم برگزار می‌شود

شهردار تبریز خبر داد پیاده‌روی خانوادگی به مناسبت عید غدیر خم برگزار می‌شود شهردار تبریز از برگزاری رویداد پیاده‌روی خانوادگی همزمان با عید بزرگ غدیر خم خبر داد و گفت: شهرداری تبریز به مناسبت عید بزرگ غدیر خم و گرامیداشت دهه ولایت و امامت، برنامه‌های گسترده و متنوعی در سطح شهر تدارک دیده است. به […]

شهردار تبریز خبر داد

پیاده‌روی خانوادگی به مناسبت عید غدیر خم برگزار می‌شود

پیاده‌روی خانوادگی به مناسبت عید غدیر خم برگزار می‌شود

شهردار تبریز از برگزاری رویداد پیاده‌روی خانوادگی همزمان با عید بزرگ غدیر خم خبر داد و گفت: شهرداری تبریز به مناسبت عید بزرگ غدیر خم و گرامیداشت دهه ولایت و امامت، برنامه‌های گسترده و متنوعی در سطح شهر تدارک دیده است.

به گزارش تایسیز نیوز به نقل از شهریار، یعقوب هوشیار با اعلام این خبر اظهار کرد: شهرداری تبریز با پیش‌بینی برنامه‌هایی متنوع، در تکاپوی گرامیداشت و برگزاری شکوهمند بزرگترین عید مسلمانان و شیعیان برآمده است.

هوشیار با اشاره به برگزاری رویداد بزرگ پیاده روی خانوادگی با مشارکت شهرداری و شورای اسلامی شهر تبریز تصریح کرد: برای نخستین بار به مناسبت گرامیداشت عید بزرگ غدیر خم برنامه پیاده‌روی خانوادگی در دو مسیر و با برنامه های متنوع و مختلف پیش بینی شده است.

وی افزود: این رویداد بزرگ در دو مسیر برپا خواهد شد که مسیر نخست شامل میدان شهید بهشتی تا مصلی اعظم امام خمینی (ره) و مسیر دوم میدان فجر (باغ گلستان) تا مصلی اعظم امام خمینی (ره) خواهد بود.

شهردار تبریز ادامه داد: این مراسم ساعت ۱۸ روز پنج شنبه -۱۵ تیرماه- در مبداء های مشخص شده در دو مسیر آغاز خواهد شد و در طول مسیر نیز ۱۰ نقطه جهت اجرای برنامه های نورافشانی پیش بینی شده است.

هوشیار از اجرای برنامه‌های مختلف و متنوع فرهنگی، مذهبی و… در طول مسیر این رویداد بزرگ پیاده روی خبر داد و گفت: مناطق دهگانه، سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه شهرداری تبریز با برپایی نمایشگاه های مناسبتی و ویژه در این دو مسیر همراه شهروندان تبریزی خواهند بود.

وی یادآور شد: اجرای برنامه توسط گروههای فرهنگی برجسته، برپایی ایستگاه های صلواتی و… از دیگر بخش های این رویداد بزرگ خواهد بود.

شهردار تبریز همچنین خاطرنشان کرد: در انتهای این برنامه که در محل محوطه مصلی اعظم امام خمینی (ره) برپا خواهد شد، به قید قرعه از میان شرکت کنندگان برای ۱۴ نفر هزینه سفر به کربلای معلی و برای ۱۴ نفر نیز دوچرخه اهداء می شود.

هوشیار با دعوت از کلیه شهروندان تبریزی برای حضور در این رویداد بزرگ فرهنگی و ورزشی گفت: شهرداری تبریز با گرامیداشت اعیاد بزرگ و مهم شیعیان تلاش دارد همواره در کنار مردم بوده و برای ترویج روحیه نشاط و شادابی اقدام کند.