پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصدی پروژه ساختمان گلزار شهدای شنب‌غازان
پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصدی پروژه ساختمان گلزار شهدای شنب‌غازان

پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصدی پروژه ساختمان گلزار شهدای شنب‌غازان شهردار منطقه ۶ تبریز از تداوم عملیات احداث ساختمان در گلزار شهدای شنب‌غازان خبر داد. به گزارش تایسیز نیوز، رضا جان‌فشان نوبری با بیان این مطلب اظهار کرد: عملیات احداث ساختمان در گلزار شهدای شنب‌غازان پس از وقفه کوتاه به دلیل کاهش دمای هوا و یخبندان، […]

پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصدی پروژه ساختمان گلزار شهدای شنب‌غازان

گلزار شهدا

شهردار منطقه ۶ تبریز از تداوم عملیات احداث ساختمان در گلزار شهدای شنب‌غازان خبر داد.

به گزارش تایسیز نیوز، رضا جان‌فشان نوبری با بیان این مطلب اظهار کرد: عملیات احداث ساختمان در گلزار شهدای شنب‌غازان پس از وقفه کوتاه به دلیل کاهش دمای هوا و یخبندان، توسط معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۶ تبریز در حال اجراست.

وی با بیان اینکه این پروژه با ۵۰ درصد پیشرفت کاری درحال اجراست، افزود: عملیات احداث ساختمان در این آرامستان با اعتباری افزون بر ۵۰ میلیارد ریال با مساحت ۴۵۰ متر مربع در حال احداث است که هم اکنون در مرحله بتن‌ریزی سقف سوم سازه‌ای قرار گرفته است.

شهردار منطقه ۶ تبریز همچنین در ادامه اذعان کرد: عملیات خاکبرداری، پی‌کنی، اجرای پی سنگی فونداسیون، اجرای ستون‌ها و سقف بتنی، نبش کشی، دیوار چینی، اجرای تاسیسات برقی و مکانیکی و همچنین نازک کاری در این پروژه انجام یافته است.