پیمانکار نهضت ملی مسکن در شهر جدید سهند خلع ید شد
پیمانکار نهضت ملی مسکن در شهر جدید سهند خلع ید شد

پیمانکار نهضت ملی مسکن در شهر جدید سهند خلع ید شد تایسیز نیوز- مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند دستور خلع ید پیمانکار پروژه ۱۱۷ واحدی نارون را به دلیل روند کند اجرای پروژه، صادر کرد. به گزارش تایسیز نیوز، فرهاد سعیدی در جریان بازدید از پروژه ۱۱۷ واحدی نارون واقع در فاز ۳ شهر […]

پیمانکار نهضت ملی مسکن در شهر جدید سهند خلع ید شد

تایسیز نیوز- مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند دستور خلع ید پیمانکار پروژه ۱۱۷ واحدی نارون را به دلیل روند کند اجرای پروژه، صادر کرد.

به گزارش تایسیز نیوز، فرهاد سعیدی در جریان بازدید از پروژه ۱۱۷ واحدی نارون واقع در فاز ۳ شهر جدید سهند و مشاهده روند کند در عملیات اجرایی پروژه، دستور خلع ید سازنده را صادر کرد.
وی اعلام کرد: به رغم ابلاغ اخطارهای لازم، روند کند در اجرای پروژه نارون تداوم داشته و بر این اساس خلع ید سازنده در دستور کار قرار می گیرد.

سعیدی با تاکید بر این‌که به دلیل تعهد دولت مبنی بر تحویل واحدها در موعد مقرر به متقاضیان دارای آورده متناسب، هیچ مماشاتی با کم‌کاری در پروژه‌های نهضت ملی مسکن نخواهیم داشت، یادآور شد: با هر شرکت و سازنده ای که نتواند طبق زمان بندی پروژه را جلو ببرد، برابر مفاد قرارداد رفتار خواهیم کرد.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند در جریان بازدید از کارگاه‌های فعال پروژه‌های نهضت ملی مسکن، بر فعالیت بیش از پیش کارگاه‌ها تاکید و هرگونه اهمال‌کاری در اجرای پروژه‌ها را غیرقابل قبول عنوان کرد.

سعیدی در جریان این بازدیدها، با هشدار به کارگاه‌های غیرفعال، بر اجرای پروژه‌ها طبق زمان بندی تاکید کرد.

وی خاطرنشان کرد که اجرای سریع و باکیفیت پروژه‌های نهضت ملی مسکن جزو اولویت‌های شرکت عمران است .

جواد مددی، عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید سهند نیز در این بازدید حضور داشت و روند اجرای پروژه‌های چشمه، توحید، کاج، نارون، آذر و همچنین پارک بعثت مورد ارزیابی قرار گرفت.

شهر جدید سهند در ۲۵ کیلومتری جنوب تبریز واقع شده و از کانون های اصلی اجرای طرح نهضت ملی مسکن در آذربایجان شرقی است.

۲۶ هزار واحد مسکونی در قالب نهضت ملی مسکن در این شهر در دست اجراست و در زمان حاضر ۵۷۵ واحد نهضت ملی مسکن در این شهر تکمیل شده و در آستانه تحویل است.

دولت سیزدهم با اجرای طرح نهضت ملی مسکن ساخت چهار میلیون واحد مسکونی در چهار سال را در برنامه دارد و ساخت بیش از ۶۷ هزار واحد در آذربایجان شرقی آغاز شده است.