کاهش دما و بارش باران در سواحل دریای خزر
کاهش دما و بارش باران در سواحل دریای خزر

کارشناس سازمان هواشناسی پیش بینی کرد؛ کاهش دما و بارش باران در سواحل دریای خزر تایسیز نیوز- کارشناس سازمان هواشناسی از بارش باران و کاهش دما در سواحل دریای خزر برای امروز (پنجشنبه ۲۸ دی ماه) خبر داد. به گزارش تایسیز نیوز از وزارت راه و شهرسازی، فریبا گودرزی با تشریح وضعیت جوی و آب‌وهوای […]

کارشناس سازمان هواشناسی پیش بینی کرد؛

کاهش دما و بارش باران در سواحل دریای خزر

تایسیز نیوز- کارشناس سازمان هواشناسی از بارش باران و کاهش دما در سواحل دریای خزر برای امروز (پنجشنبه ۲۸ دی ماه) خبر داد.

به گزارش تایسیز نیوز از وزارت راه و شهرسازی، فریبا گودرزی با تشریح وضعیت جوی و آب‌وهوای امروز در کشور گفت: امروز در سواحل دریای خزر بارندگی و کاهش دما رخ می‌دهد.

وی افزود: از اواخر امشب و در روز جمعه با عبور سامانه بارشی از نیمه شمالی کشور در استان های سیستان و بلوچستان، کرمان، خراسان جنوبی، هرمزگان و شرق فارس بارندگی و رعدوبرق همراه با وزش باد شدید موقتی و کاهش نسبی دما را شاهد خواهیم بود که بارش‌ها در ارتفاعات این مناطق به شکل برف خواهد بود.

این کارشناس ادامه داد: روز شنبه هم در جنوب شرق و شرق کشور وزش باد شدید پیش‌بینی شده و روز یکشنبه در نوار شمالی وزش باد رخ می‌دهد.

گودرزی تصریح کرد: از روز دوشنبه یک سامانه بارشی از سمت شمال غرب وارد کشور شده و بارش‌ها در شمال غرب و غرب سواحل آغاز می شود.