کشف آجیل قاچاق در تبریز
کشف آجیل قاچاق در تبریز

کشف آجیل قاچاق در تبریز تایسیز نیوز/آذربایجان شرقی فرمانده انتظامی شهرستان تبریز از کشف محموله آجیل قاچاق به ارزش ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در عملیات مأموران انتظامی کلانتری ۲۸ قراملک شهرستان تبریز خبر داد. سرهنگ یداله جهان آرا با اعلام این خبر اظهار کرد: ماموران انتظامی کلانتری ۲۸ قراملک در راستای اجرای طرح […]

کشف آجیل قاچاق در تبریز

کشف آجیل قاچاق در تبریز

تایسیز نیوز/آذربایجان شرقی فرمانده انتظامی شهرستان تبریز از کشف محموله آجیل قاچاق به ارزش ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در عملیات مأموران انتظامی کلانتری ۲۸ قراملک شهرستان تبریز خبر داد.

سرهنگ یداله جهان آرا با اعلام این خبر اظهار کرد: ماموران انتظامی کلانتری ۲۸ قراملک در راستای اجرای طرح تشدید مقابله با قاچاق کالا و ارز حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون مشکوک و جهت بررسی آن را متوقف کردند.

وی افزود: ماموران پس از هماهنگی با مرجع قضایی در بازرسی از این خودرو مکشوفه مقدار ۱۵ کیسه بادام هندی و فاقد مدارک معتبر گمرکی و قانونی بودند را کشف کردند.

وی با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش محموله قاچاق مکشوفه را ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد کردند، ادامه داد: در این رابطه کامیون توقیف و یک متهم نیز دستگیر که پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

سرهنگ جهان آرا در خاتمه با بیان اثرات مخرب قاچاق بر اشتغال و تولید داخلی از شهروندان خواست تا برای مقابله با ناهنجاری‌های اجتماعی و جلوگیری از ورود و توزیع بی‌رویه کالاهای خارجی قاچاق، هرگونه اطلاعات و اخبار را در این زمینه به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ اعلام کنند.

دستگیری سارقان منزل در هریس

فرمانده انتظامی شهرستان هریس از دستگیری دو سارق منزل و کشف اموال مسروقه خبر داد.

سرهنگ غلامحسین زاهد در این خصوص اظهار کرد: در پی سرقت منزل در یکی از محلات شهرستان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: ماموران با انجام تحقیقات هدفمند و اقدامات تخصصی و پلیسی با هماهنگی قضایی ۲ متهم را در کمتر از ۲۴ ساعت شناسایی و با اقدام به موقع و ضربتی، آنها را در مخفیگاهشان دستگیر و به مقر انتظامی دلالت دادند.

به گزارش تایسیز نیوز، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، وی به شهروندان توصیه کرد: هشدارهای پلیس را در خصوص پیشگیری از سرقت جدی گرفته و در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک مراتب را سریعاً به پلیس۱۱۰ اطلاع دهند.