کشف و ضبط سه تن چوب قاچاق در شهرستان میانه
کشف و ضبط سه تن چوب قاچاق در شهرستان میانه

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان میانه از کشف و ضبط سه تن چوب قاچاق در حوالی روستای « چرن » توسط یگان حفاظت این اداره خبر داد. به گزارش تایسیزنیوز، «محمدعلی برزگر» افزود: با تلاش شبانه روزی نیروهای یگان‌ حفاظت شهرستان‌ میانه این محموله در محل آماده سازی توقیف شد و متخلفین به […]

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان میانه از کشف و ضبط سه تن چوب قاچاق در حوالی روستای « چرن » توسط یگان حفاظت این اداره خبر داد.

به گزارش تایسیزنیوز، «محمدعلی برزگر» افزود: با تلاش شبانه روزی نیروهای یگان‌ حفاظت شهرستان‌ میانه این محموله در محل آماده سازی توقیف شد و متخلفین به مراجع قضایی جهت ادامه‌ روند قانونی معرفی شدند.

وی از مردم شهرستان میانه درخواست کرد در صورت مشاهده هرگونه تخریب، تصرف، قاچاق چوب، زغال و قطع درختان، موضوع را از طریق شماره تلفن ۱۵۰۴یگان حفاظت اطلاع دهند.

شهرستان میانه، در شمال غربی ایران و جنوب شرقی استان آذربایجان شرقی و در محل تلاقی سه استان آذربایجان شرقی، زنجان و اردبیل قرار گرفته است و با پنج هزار و ۵۸۰ کیلومتر مربع مساحت از مجموع مساحت۴۵ هزار و ۱۶۲ کیلومترمربعی استان، به عنوان پهناورترین شهرستان استان محسوب می شود.