کشف ۲۹ کیلوگرم مواد مخدر در اهر
کشف ۲۹ کیلوگرم مواد مخدر در اهر

کشف ۲۹ کیلوگرم مواد مخدر در اهر تایسیز نیوز/آذربایجان شرقی جانشین انتظامی شهرستان اهر از کشف ۲۹ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و دستگیری ۲ نفر سوداگر مرگ در این شهرستان خبر داد. سرهنگ نعمت محمدزاده در گفتگو با خبرنگاران در خصوص جزئیات این خبر گفت: در پی تعامل و پشتیبانی خبری از طریق […]

کشف ۲۹ کیلوگرم مواد مخدر در اهر

کشف ۲۹ کیلوگرم مواد مخدر در اهر

تایسیز نیوز/آذربایجان شرقی جانشین انتظامی شهرستان اهر از کشف ۲۹ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و دستگیری ۲ نفر سوداگر مرگ در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ نعمت محمدزاده در گفتگو با خبرنگاران در خصوص جزئیات این خبر گفت: در پی تعامل و پشتیبانی خبری از طریق پلیس مواد مخدر یکی از استان‌های همجوار مبنی بر فعالیت اشخاصی در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح شهرستان، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: پس از بررسی‌های میدانی و اطمینان از صحت خبر، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان اهر با همکاری ماموران پلیس شهرستان هریس، متهمین را با یک دستگاه خودروی پژو۴۰۵ در یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان شناسایی و با هماهنگی قضائی در یک عملیات غافلگیرانه خودرو را متوقف و در بازرسی از داخل خودرو مقدار ۲۹ کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک را کشف کردند.

سرهنگ محمدزاده با اشاره به دستگیری دو نفر متهم در این خصوص خاطرنشان کرد: پس از تکمیل پرونده متهمین به همراه مواد مخدر مکشوفه به مرجع قضائی تحویل داده شد.

وی افزود: به منظور ارتقاء هرچه بیشتر امنیت، شهروندان می‌توانند هر گونه فعالیت تهیه و توزیع کنندگان مواد مخدر را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.