کشف ۳ کیلو شیشه در پوشش سیگار
کشف ۳ کیلو شیشه در پوشش سیگار

رئیس پلیس پیشگیری فراجا خبر داد: کشف ۳ کیلو شیشه در پوشش سیگار به گزارش تایسیز نیوز- رئیس پلیس پیشگیری فراجا از کشف سه کیلوگرم مواد مخدر از نوع شیشه در گمرک مرزی بازرگان خبر داد. به گزارش خبرنگار اجتماعی از پلیس، سردار رضا بنی اسدی فر در تشریح این خبر گفت: کارکنان پلیس یگان […]

رئیس پلیس پیشگیری فراجا خبر داد:

کشف ۳ کیلو شیشه در پوشش سیگار

کشف ۳ کیلو شیشه در پوشش سیگار

به گزارش تایسیز نیوز- رئیس پلیس پیشگیری فراجا از کشف سه کیلوگرم مواد مخدر از نوع شیشه در گمرک مرزی بازرگان خبر داد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی از پلیس، سردار رضا بنی اسدی فر در تشریح این خبر گفت: کارکنان پلیس یگان حفاظت گمرک مرزی بازرگان حین پایش محوطه گمرک مرز بازرگان به جعبه‌هایی در محوطه پل گمرک مشکوک شدند.

وی افزود: با بررسی دقیق تر متوجه تعدادی بسته سیگار مخفی شده می‌شوند که پس از انتقال جعبه‌ها به دفتر یگان و گشودن آن موفق به کشف سه کیلو گرم مواد مخدر از نوع شیشه می گردند.

رئیس پلیس پیشگیری فراجا در ادامه افزود: پس از هماهنگی با دستگاه قضائی، مواد مخدر مکشوفه و پرونده متشکله تحویل پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان ماکو گردید.

سردار بنی اسدی فر در پایان با تصریح بر تحقیقات و تلاش جهت شناسایی عوامل جرم و ماموریت ویژه پلیس در برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر، خاطرنشان کرد: پلیس در برخورد با سوداگران مرگ از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.