کلافگی عنایتی از سوال‌های تکراری درباره ورزشگاه میزبان پیکان – استقلال
کلافگی عنایتی از سوال‌های تکراری درباره ورزشگاه میزبان پیکان – استقلال

کلافگی عنایتی از سوال‌های تکراری درباره ورزشگاه میزبان پیکان – استقلال سرمربی پیکان به سوالات مکرر درباره ورزشگاه میزبان دیدار تیمش با استقلال در هفته پایانی لیگ برتر فوتبال واکنش نشان داد. به گزارش تایسیز نیوز، رضا عنایتی، سرمربی پیکان در نشست خبری بعد از بازی با تراکتور که با تساوی بدون گل در هفته […]

کلافگی عنایتی از سوال‌های تکراری درباره ورزشگاه میزبان پیکان – استقلال

کلافگی عنایتی از سوال‌های تکراری درباره ورزشگاه میزبان پیکان - استقلال

سرمربی پیکان به سوالات مکرر درباره ورزشگاه میزبان دیدار تیمش با استقلال در هفته پایانی لیگ برتر فوتبال واکنش نشان داد.

به گزارش تایسیز نیوز، رضا عنایتی، سرمربی پیکان در نشست خبری بعد از بازی با تراکتور که با تساوی بدون گل در هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: ابتدا باید به تراکتور بابت امتیازی که از تیم ما گرفت، تبریک بگویم. آن‌هایی که در ورزشگاه بودند، یک بازی هجومی را از سوی هر ۲ تیم دیدند. احساس می‌کردیم که شاید تساوی نتواند دردی را از ما دوا کند، به همین دلیل انتحاری بازی کردیم.

سرمربی پیکان مطرح کرد: تراکتور هم سعی می‌کرد وضعیتش را در جدول بهتر کند. یکی از خوبی‌های برگزاری دیدارها به صورت همزمان، همین مسئله است و شما متوجه نمی‌شوید که چه اتفاقی در پایان بازی رخ می‌دهد. بچه‌های ما مثل بازی‌های گذشته بودند و به آن‌ها خسته نباشید می‌گویم. به خاطر اتفاقات دیدارهای قبلی، فشار و استرس سمت بازیکنان می‌آید و نتیجه‌اش این می‌شود که در ضربات آخر کمی عجله می‌کنند. انتظاراتم بهتر و بیشتر بود، اما در همین شرایط نیز آن توپی که دروازه‌بان ۱۸ ساله ما گرفت، شرایط خوبی را به نمایش گذاشت. هر دو تیم جنگیدند و فکر می‌کنم مالک توپ و میدان بودیم و به خواسته‌های‌مان که تمرین کرده بودیم، رسیدیم. توقع داشتیم که در زمین خودمان سه امتیاز را بگیریم، اما نشد.

عنایتی ادامه داد: خودمان را آماده بازی فوق‌العاده مهم می‌کنیم که باید با تمرکز جلو برویم و بتوانیم لیگ را در شرایط خوب تمام کنیم. بچه‌ها از همه توان استفاده کردند که نتیجه بگیرند و به همه آنها خسته نباشید می‌گویم؛ به‌ویژه حرکات بازیکنان بزرگ‌مان را دوست داشتم که امروز بزرگتری کردند، آن هم در شرایطی که توپ در حمله و دفاع بود. ان‌شاءالله بتوانیم لیگ را با شرایط خوب تمام کنیم.

او درباره خوشحالی در پایان بازی گفت: شرایطمان تا قبل از دیدار با شمس آذر فوق العاده خوب بود. تیم ما جوان است و وقتی که شرایط روحی این نفرات جوان بهم بریزد، خیلی سخت است که بتوانید کمک کنید و به شرایط عادی بازگردند. این شرایط ادامه‌دار شد و در بازی با آلومینیوم هم یک گل خیلی بد خوردیم. پس از آن به اصفهان رفتیم که گل عجیب و غریب خوردیم، یک گل به اشتباه آفساید اعلام شد و یک پنالتی صد درصد گرفته نشد. اینها همه فشار روحی به جوانان وارد می‌کند. امروز از تلاش بازیکنان راضی بودند. آنها بار فنی بالایی دارند. توقعم کمی بالاست، آن هم به خاطر کیفیت خوبی است که نشان داده‌اند. مطمئن باشید این دو بازی را با همه توان کار می‌کنیم تا شرایط خوبی در جدول داشته باشیم.

عنایتی درباره جمله‌ای که قبل از بازی عنوان کرده بود (مزه‌ای که در باخت است، در بردن نیست) و حاشیه‌های زیادی هم در فضای مجازی داشت، تصریح کرد: صفحات مجازی، مجازی است . من درباره برنامه فوتبال برتر صحبت کردم. کسانی هستند که بخواهند حرف‌های من و شما را کوچک کنند. آنجایی از مصاحبه را که دوست دارند، می‌گذارند. همه مرا می‌شناسند، ما درباره فساد و تبانی فوتبال صحبت کردیم، نه درباره مسائل دیگر.

سرمربی پیکان درباره مکان بازی هفته آخر پیکان مقابل استقلال گفت: این سوال را مدام تکرار نکنید، چون من تصمیم گیرنده نیستم. بار فنی روی دوشم است و درباره مسائل فنی هر چه بگویید، مخلص شما هم هستم.