گاز منواکسید کربن جان ۲ زن را در تبریز گرفت تایسیز نیوز- سخنگوی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی تبریز اعلام کرد: بر اثر گازگرفتگی ۲ بانوی تبریزی در محله مارلان تبریز جان خود را از دست دادند. وحید شادی نیا روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار افزود: با حضور […]

گاز منواکسید کربن جان ۲ زن را در تبریز گرفت

تایسیز نیوز- سخنگوی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی تبریز اعلام کرد: بر اثر گازگرفتگی ۲ بانوی تبریزی در محله مارلان تبریز جان خود را از دست دادند.

وحید شادی نیا روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار افزود: با حضور کارشناسان اورژانس در محل و بررسی‌های اولیه مشخص شد، ۲ بانو در سنین ۷۵ و ۴۸ سال در حال استحمام به علت اشکال فنی در آبگرمکن و نشت گاز منواکسید کربن دچار مسمومیت شده و جان خود را از دست داده اند.

وی ادامه داد: در پی اعلام مرکز پیام اورژانس آذربایجان شرقی مبنی بر حادثه گاز گرفتگی در خیابان مارالان تبریز، بلافاصله کارشناسان اورژانس به محل اعزام شدند که متاسفانه هنگام خضور کارشناسان هر ۲ نفر فوت کرده بودند.

شادی نیا با بیان اینکه همه ساله در فصل سرما و استفاده از وسایل گازسوز گرمایشی شاهد وقوع حوادثی تلخ و داغدار شدن خانواده‌ها هستیم، از شهروندان خواست هنگام نصب وسایل گرمایشی نکات و اصول ایمنی را رعایت کنند.