یعقوب هوشیار خبر داد: ارائه تسهیلات کم‌بهره به ۶ هزار کارگر شهرداری تبریز
یعقوب هوشیار خبر داد: ارائه تسهیلات کم‌بهره به ۶ هزار کارگر شهرداری تبریز

یعقوب هوشیار خبر داد: ارائه تسهیلات کم‌بهره به ۶ هزار کارگر شهرداری تبریز شهردار تبریز گفت: تا پایان دوره ششم شورای اسلامی شهر، ۶ هزار نفر از کارگران شهرداری از وام کم‌بهره بهره‌مند می‌شوند. به گزارش شهریار، یعقوب هوشیار صبح امروز در نود و سومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تبریز اظهار کرد: در راستای […]

یعقوب هوشیار خبر داد: ارائه تسهیلات کم‌بهره به ۶ هزار کارگر شهرداری تبریز شهردار تبریز گفت: تا پایان دوره ششم شورای اسلامی شهر، ۶ هزار نفر از کارگران شهرداری از وام کم‌بهره بهره‌مند می‌شوند.

به گزارش شهریار، یعقوب هوشیار صبح امروز در نود و سومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تبریز اظهار کرد: در راستای عمل به رویکرد اجتماعی شهرداری و حمایت از کارگران، تا پایان دوره ششم شورای اسلامی شهر ۶ هزار نفر از کارگران خدوم مجموعه شهرداری تبریز از وام کم‌بهره بهره‌مند می‌شوند. وی افزود: این اقدام با همراهی و هماهنگی اعضای شورای اسلامی شهر تبریز و با هدف حمایت از بخش کارگری پرسنل شهرداری تبریز صورت خواهد گرفت.

علاوه بر این تسهیلات برای کارگران شهرداری، در جلسه روز گذشته شورای اسلامی شهر تبریز، یعقوب هوشیار لایحه حمایتی از بانوان سرپرست خانوار را نیز با قید یک فوریت به هیئت رئیسه شورا ارائه کرد که طی آن تا پایان این دوره از شورای شهر، سه هزار نفر از بانوان سرپرست خانوار از تسهیلات کم‌بهره ۳۰ میلیون تومانی بهره‌مند خواهند شد.