یکهزار و ۴۳۲ تن کالای اساسی در آذربایجان شرقی توزیع شد
یکهزار و ۴۳۲ تن کالای اساسی در آذربایجان شرقی توزیع شد

یکهزار و ۴۳۲ تن کالای اساسی در آذربایجان شرقی توزیع شد تایسیز نیوز- مدیر توسعه بازرگانی جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی از توزیع یک هزار و ۴۳۲ تن کالاهای اساسی با هدف تنظیم بازار استان در بهمن ماه امسال خبر داد. به گزارش تایسز نیوز، منوچهر رحمانی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: برای تنظیم […]

یکهزار و ۴۳۲ تن کالای اساسی در آذربایجان شرقی توزیع شد

تایسیز نیوز- مدیر توسعه بازرگانی جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی از توزیع یک هزار و ۴۳۲ تن کالاهای اساسی با هدف تنظیم بازار استان در بهمن ماه امسال خبر داد.

به گزارش تایسز نیوز، منوچهر رحمانی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: برای تنظیم بازار و کنترل قیمت‌ ها این مقدار کالای اساسی شامل برنج هندی و شکر سفید در استان توزیع شد.

وی افزود: در مرحله جدید ۷۱۶ تن برنج هندی با قیمت عمده فروشی ۳۳۰ هزار ریال و قیمت خرده فروشی ۳۵۰ هزار ریال و ۷۱۶ تن شکر با قیمت عمده فروشی ۲۵۵ هزار ریال و قیمت خرده فروشی ۲۹۰ هزار ریال توزیع می شود.

رحمانی اضافه کرد: مقدار ۹۵۶ تن از این کالاهای اساسی در شهرستان های مختلف آذربایجان شرقی و ۴۷۶ تن نیز در شهرستان تبریز توزیع می شود.

وی با بیان اینکه مباشرین تا ۱۷ بهمن ماه فرصت دارند اقدامات لازم در خصوص دریافت سهمیه را انجام دهند، ادامه داد: پس از مهلت تعیین شده سهمیه مذکور به سایر شهرستان های متقاضی استان اختصاص خواهد یافت.

رحمانی گفت: کالاهای اساسی در سطح شهر تبریز از طریق معرفی مراکز توزیع اتحادیه های شامل اسکاد، امکان، فرهنگیان، شرکت های تعاونی روستایی، کاسبان امین، بازرگام توسط این مدیریت توزیع می شود.