یک کشته و یک مصدوم در برخورد اتوبوس با عابر پیاده در تبریز
یک کشته و یک مصدوم در برخورد اتوبوس با عابر پیاده در تبریز

یک کشته و یک مصدوم در برخورد اتوبوس با عابر پیاده در تبریز تایسیز نیوز – سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی اعلام کرد: برخورد یک دستگاه اتوبوس شرکت واحد با ۲ عابر پیاده در مسیر بی آر تی تبریز موجب مرگ یک عابر و مصدومیت عابر دیگر شد. به گزارش تایسیز نیوز، وحید شادی نیا روز […]

یک کشته و یک مصدوم در برخورد اتوبوس با عابر پیاده در تبریز

تایسیز نیوز – سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی اعلام کرد: برخورد یک دستگاه اتوبوس شرکت واحد با ۲ عابر پیاده در مسیر بی آر تی تبریز موجب مرگ یک عابر و مصدومیت عابر دیگر شد.

به گزارش تایسیز نیوز، وحید شادی نیا روز چهارشنبه در خصوص جزئیات این خبر گفت: این حادثه ساعت ۱۰ و ۳۸ دقیقه امروز نزدیک ایستگاه مسجد کبود تبریز رخ داد .

وی اعلام کرد: در این حادثه زنی در حدود ۵۵ ساله فوت شد و مردی حدود ۶۰ ساله توسط کارشناسان اورژانس بعد از اقدامات اورژانسی به بیمارستان امام رضا(ع) تبریز انتقال داده شد.

خط یک بی‌آرتی اتوبوس های شرکت واحد تبریز ۱۸ کیلومتر طول دارد و از میدان راه‌آهن در غرب تبریز آغاز می شود و در میدان بسیج در شرق تبریز پایان می‌یابد.

عبور این خط از مرکز شهر و خیابان های شلوغ و برداشته شدن نرده های حفاظتی و جداکننده این مسیر از خیابان، موجب بروز تصادفات شدید و جان باختن تعدادی از شهروندان در طول سال های گذشته شده است.