یک کشته و ۴مصدوم حاصل تصادف در پل راه‌آهن میانه
یک کشته و ۴مصدوم حاصل تصادف در پل راه‌آهن میانه

فرمانده انتظامی شهرستان میانه خبر داد یک کشته و ۴مصدوم حاصل تصادف در پل راه‌آهن میانه به گزارش تایسیز نیوز فرمانده انتظامی شهرستان میانه اعلام کرد: بر اثر تصادف یک دستگاه خودروی سواری نیسان با یک دستگاه تاکسی روا در پل راه‌آهن میانه، یک نفر فوت کرده و چهار نفر مصدوم شدند. سرهنگ حسن رفیعی […]

فرمانده انتظامی شهرستان میانه خبر داد

یک کشته و ۴مصدوم حاصل تصادف در پل راه‌آهن میانه

یک کشته و ۴مصدوم حاصل تصادف در پل راه‌آهن میانه

به گزارش تایسیز نیوز فرمانده انتظامی شهرستان میانه اعلام کرد: بر اثر تصادف یک دستگاه خودروی سواری نیسان با یک دستگاه تاکسی روا در پل راه‌آهن میانه، یک نفر فوت کرده و چهار نفر مصدوم شدند.

سرهنگ حسن رفیعی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر اعلام یک فقره تصادف در پل راه‌آهن، بلافاصله ماموران پلیس به همراه یگان‌های امدادی جهت بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

وی تشریح کرد: با حضور ماموران و عوامل امدادی در محل حادثه مشخص شد، یک دستگاه خودرو سواری نیسان با یک دستگاه تاکسی روا به صورت رخ به رخ برخورد کرده که در این حادثه متاسفانه راننده تاکسی در دم فوت و چهار نفر از سرنشینان خودرو تاکسی توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی شهرستان انتقال داده شدند.

به گزارش تایسیز نیوز، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس آذربایجان شرقی، وی افزود: علت حادثه در دست بررسی بوده و رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی می‌تواند از بروز این گونه حوادث تلخ پیشگیری کند بنابراین از رانندگان عزیز درخواست می‌شود تا این قوانین را با جدیّت تمام مورد توجه قرار دهند.