۱۱ نکته که باید پیش از دیدار تراکتور و استقلال بدانید
۱۱ نکته که باید پیش از دیدار تراکتور و استقلال بدانید

۱۱ نکته که باید پیش از دیدار تراکتور و استقلال بدانید به گزارش تایسیز نیوزبه نقل از ایسنا – استقلال برای بقا در صدر جدول محکوم به شکست تراکتور است. ۲ تیم تراکتور و استقلال در تقابلی از هفته بیست‌وپنجم لیگ‌برتر از ساعت ۱۷ فردا (چهارشنبه) به میزبانی ورزشگاه یادگارامام (ره) به مصاف هم خواهند […]

۱۱ نکته که باید پیش از دیدار تراکتور و استقلال بدانید

۱۱ نکته که باید پیش از دیدار تراکتور و استقلال بدانید

به گزارش تایسیز نیوزبه نقل از ایسنا – استقلال برای بقا در صدر جدول محکوم به شکست تراکتور است.

۲ تیم تراکتور و استقلال در تقابلی از هفته بیست‌وپنجم لیگ‌برتر از ساعت ۱۷ فردا (چهارشنبه) به میزبانی ورزشگاه یادگارامام (ره) به مصاف هم خواهند رفت.

به گزارش ایسنا، تی‌تی‌ها بعد از غلبه بر ذوب‌آهن در جام حذفی، تا حدودی از روز های کابوس‌وار فاصله گرفته‌اند و برای عدم ورود به حواشی جدید چاره‌ای جز غلبه بر استقلال ندارند.

در سمت مقابل استقلالِ صدرنشین تنها یک امتیاز با پرسپولیس رده دومی اختلاف دارد و برای بقا در صدر جدول محکوم به شکست تراکتور است.

۱۱ نکته از این مسابقه را در ادامه می‌خوانید:

۱‌. تراکتور با ۴۰ امتیاز در رتبه چهارم قرار دارد. تی‌تی‌ها با برد در این بازی می‌توانند جایگاه‌شان را تثبیت کنند. شکست در این دیدار امکان دارد، تراکتور را یک پله پایین بیاورد.

۲. اختلاف امتیازی استقلال صدرنشین با پرسپولیس رده دومی روی عدد یک قرار دارد. استقلال ۵۳ امتیازی است. این تیم با برد در هفته بیست‌وپنجم رقابت‌ها فرصت بقا در صدر را دارد؛ اما شکست آبی‌پوشان در بازی با تراکتور می‌تواند به قیمت از دست دادن صدر جدول تمام شود.

۳. از آخرین برد تراکتور مقابل استقلال در ورزشگاه یادگارامام (ره)، ۱۹۰۱ روز یعنی حدود ۶ سال می‌گذرد. تی‌تی‌ها آخرین‌بار در دیدار برگشت لیگ هجدهم و با هدایت جرج لیکنز توانستند بر استقلال وینفرد شفر در یادگارامام غلبه کنند؛ تقابلی که با برتری یک بر صفر قرمزپوشان تبریزی به پایان رسید و اشکان دژاگه پیام آور شادی پرشورها در چله زمستان شد.

۴. تراکتور و استقلال تاکنون در اردیبهشت ماه ۴ بار به مصاف هم رفته‌اند که سهم هر یک، ۲ برد بوده است.

۵. هر ۲ تقابل اخیر تراکتور و استقلال با برتری آبی‌پوشان به پایان رسیده است.

۶. تراکتور در ۴ بازی اخیر لیگ‌برتری خود هیچ‌گاه برنده نبوده است.

۷. تراکتور از ۱۲ بازی خانگی خود در فصل جاری لیگ‌برتر، ۲۳ امتیاز به دست آورده است.

۸. استقلال این فصل ۱۲ بار به خانه حریفان رفته‌ که حاصل آن ۲۱ امتیاز بوده است.

۹. استقلال در ۲۲ هفته اخیر لیگ‌برتر همواره شکست ناپذیر بوده و تنها باخت این فصل آبی‌پوشان به هفته سوم برابر سپاهان برمی‌گردد. (یک بر صفر)

۱۰. فرهاد مجیدی با ۷ گل بهترین گلزن تقابل تراکتور و استقلال است و پس از او مهدی قائدی با ۶ و شیخ دیاباته با ۵ گل قرار دارند.

۱۱. برد ۲ بر یک (۴ بار) پرتکرار ترین نتیجه رویارویی‌های لیگ‌برتری ۲ تیم بوده و پیروزی ۴ بر یک تراکتور و ۷ بر یک استقلال بهترین بردهای ۲ تیم مقابل هم بوده‌اند.