۳۵۸حلقه چاه غیرمجازدر حال حفردر آذربایجان شرقی شناسایی و مسدود شد
۳۵۸حلقه چاه غیرمجازدر حال حفردر آذربایجان شرقی شناسایی و مسدود شد

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی: ۳۵۸حلقه چاه غیرمجازدر حال حفردر آذربایجان شرقی شناسایی و مسدود شد تبریز-مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی گفت: برای اجرای طرح تعادل بخشی و حفاظت از آب‌های زیرزمینی تا پایان بهمن ماه سال ۱۴۰۲، ۳۵۸ حلقه چاه غیرمجاز در حال حفر نیز شناسایی و مسدود شد. به گزارش تایسیز […]

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی:

۳۵۸حلقه چاه غیرمجازدر حال حفردر آذربایجان شرقی شناسایی و مسدود شد

تبریز-مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی گفت: برای اجرای طرح تعادل بخشی و حفاظت از آب‌های زیرزمینی تا پایان بهمن ماه سال ۱۴۰۲، ۳۵۸ حلقه چاه غیرمجاز در حال حفر نیز شناسایی و مسدود شد.

به گزارش تایسیز نیوز، یوسف غفارزاده روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار کرد: برای اجرای طرح تعادل بخشی و حفاظت از آب‌های زیرزمینی تا پایان بهمن ماه سال ۱۴۰۲، تعداد ۳۵۸ حلقه چاه غیرمجاز در حال حفر نیز شناسایی و مسدود شد.

وی همچنین ادامه داد: در این مدت یکهزار و ۲۹۳ حلقه چاه غیرمجاز مسدود، ۹۲ استخر غیرمجاز قلع و قمع، ۵۸ دستگاه موتور پمپ ثابت و سیار توقیف و حاشیه رودخانه‌ها زهکشی شد.

غفارزاده ادامه داد: در همین راستا، ۶۳۳ دستگاه کنتور هوشمند بر روی چاه‌های مجاز نصب و از اضافه برداشت تعداد چهار هزار و ۵۰۴ حلقه چاه مجاز جلوگیری شده است.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی با اشاره به اقدامات انجام یافته در حوزه مهندسی رودخانه‌ها نیز خاطرنشان کرد: از اهم فعالیت‌های مهندسی رودخانه‌ها و سواحل به منظور جلوگیری از آسیب‌ها، خسارات مالی و تلفات جانی، یکهزار و ۳۷۱ مورد تصرفات در حریم و بستر رودخانه‌ها شناسایی شد